Повідомлення

Перейти до розділу
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету докладніше
24 вересня 15:15
27.11.2019 - парламентські слухання "Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років" посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

04 листопада 2019, 15:18

Засідання Комітету № 11 від 05.11.2019 (протокол + аудіозапис)

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

__________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн. 306, о 10.00)

5 листопада

*ЧИТАТИ ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ     *СЛУХАТИ АУДІОЗАПИС ЗАСІДАННЯ

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо надходжень до місцевих бюджетів Донецької та Луганської областей податку на доходи фізичних осіб та екологічного податку) (р.№2273, н.д. М.Ткаченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства в сфері поводження з тваринами (р.№2246, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зміни спрямування екологічного податку з метою проведення додаткових заходів, що сприятимуть зміцненню здоров'я та покращенню медико-санітарного забезпечення громадян України (р.№2281, н.д. Є.Шевченко).

Проект Закону про електронні комунікації (р.№2264, н.д. О.Федієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за діяння, наслідком яких є ведення надзвичайного стану, спричинення техногенної катастрофи, зупинення теплопостачання, водопостачання, електропостачання, вивезення відходів (р.№2263, н.д. Г.Третьякова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель (р.№2280, н.д. А.Чорноморов та ін.). 

Інші питання:

Про лист народного депутата України Прощука Е.П. щодо включення до порядку денного питання стосовно круглого столу щодо техногенно-екологічної ситуації на території Калуського гірничо-промислового району.

Про лист народного депутата України Колихаєва І.В. щодо включення до порядку денного питання про вивчення викладених у зверненні трудового колективу державної установи "Новокаховський рибоводний завод частикових риб" фактів, щодо захоплення державної установи "Новокаховський рибоводний завод частикових риб".

Про розгляд електронної петиції Скічко Е.А. про заборону тестування косметики на тваринах, яка набрала більше 25 тисяч підписів.