Повідомлення

Перейти до розділу
06 грудня 16:50
13.12.2019 - виїзне засідання Комітету на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» на тему: «Проблемні питання в лісовій галузі та їх законодавче врегулювання» посилання...
06 грудня 16:41
11.12.2019, 11:00 - Круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні» (вул. Грушевського, 18/2, к. 12) + МАТЕРІАЛИ (QR-код) посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

08 листопада 2019, 21:56

Засідання Комітету № 13 від 13.11.2019 (+ протокол)

13 листопада

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)


*ЧИТАТИ ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ     *СЛУХАТИ АУДІОЗАПИС ЗАСІДАННЯ

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року" (р.№2157, н.д. М.Бабенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу) (р.№2339, н.д. О. Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України (щодо збільшення розмірів штрафів за забруднення атмосферного повітря) (р.№2339-1, н.д. О.Василевська-Смаглюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збільшення ставок екологічного податку з метою проведення додаткових заходів, що сприятимуть зміцненню здоров'я та покращенню медико-санітарного забезпечення громадян України (р.№2367, н.д. Є.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров'я населення (р.№2296, н.д. М.Радуцький та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії (р.№2372, н.д. О.Шипайло та ін.).

Інші питання:

Про проект рішення про рекомендації засідання круглого столу на тему: "Забруднення атмосферного повітря: види, моніторинг та рішення в контексті європейської інтеграції".

Про створення робочої групи щодо розроблення проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про охорону атмосферного повітря" щодо зобов’язання суб’єкта господарювання встановлювати автоматичні системи контролю викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; визначення підстав для анулювання дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Про лист Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо оновлення складу робочої групи з підготовки 2-го Національно-визначеного внеску України до Паризької угоди.

Про лист депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" щодо звернення голови Львівської обласної державної адміністрації Мальського М.М. стосовно врегулювання проблеми випалювання сухої рослинності.