Головна > Документи > Слухання > Парламенські слухання

Повідомлення

Перейти до розділу
22 лютого 19:52
Порядок денний засідання Комітету 26.02.2019 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

05 квітня 2011, 12:04

Парламентські слухання на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи"

Парламентські слухання на тему: «Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

8 квітня 2009 року, напередодні 23-роковини після Чорнобильської катастрофи були проведені Парламентські слухання на тему: «Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи». 

Під час проведення заходу було підбито підсумки діяльності на загальнодержавному і місцевому рівнях за попередні роки; окреслено й оцінено загальні сьогоденні тенденції в усіх сферах діяльності, що виникли після аварії на Чорнобильській АЕС, стан справ із зняттям з експлуатації енергоблоку Чорнобильської АЕС та перетворенням об’єкту «Укриття» на екологічно безпечну систему, у т.ч. реалізації проектів міжнародної технічної допомоги; розглянуто соціально-економічні проблеми громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; соціально-економічний стан і розвиток радіоактивно забруднених територій та ін.

У результаті обговорень були зібрані численні пропозиції до плану дій на майбутнє, зокрема на наступний рік.

Участь у заході взяли представники Кабінету Міністрів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ.