Надрукувати Зменшити зону перегляду

Робочі групи Комітету

26 листопада 2019, 10:14

Робоча група із законодавчого врегулювання питань щодо видобутку бурштину

Робоча група

із законодавчого врегулювання питань щодо видобутку бурштину

 

створена відповідно до рішення Комітету від 30.09.2019 № 5/2

Голова робочої групи – голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко Олег Володимирович

Відповідальний працівник секретаріату – головний консультант Бережний Євген Олегович

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
(станом на 26.11.2019 року)

1.      

БОНДАРЕНКО
Олег Володимирович

народний депутат України, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова робочої групи

2.      

ОРЖЕЛЬ
Олексій Анатолійович

Міністр енергетики та захисту довкілля України
(за згодою)

3.      

ІВАХІВ
Степан Петрович

народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

4.      

АЛІКСІЙЧУК
Олександр Васильович

народний депутат України, голова підкомітету Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (за згодою)

5.      

АНДРІЙОВИЧ
Зіновій Мирославович

народний депутат України, голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики та природокористування

6.      

ЗАДОРОЖНИЙ
Андрій Вікторович

народний депутат України, Комітет з питань екологічної політики та природокористування

7.      

КОВАЛЬЧУК
Олександр Володимирович

народний депутат України, заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики (за згодою)

8.      

ЛАБУНСЬКА
Анжеліка Вікторівна

народний депутат України, Комітет з питань екологічної політики та природокористування

9.     

ПАВЛЮК
Максим Васильович

заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності (за згодою)

10.  

ЯЦЕНКО
Антон Володимирович

народний депутат України, Комітет з питань екологічної політики та природокористування

11.  

ЯКИМЕНКО

Павло Віталійович

народний депутат України, голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики та природокористування

12.  

ПРОЩУК

Едуард Петрович

народний депутат України, Комітет з питань екологічної політики та природокористування

13.  

ВАСИЛЕНКО

Леся Володимирівна

народний депутат України, Комітет з питань екологічної політики та природокористування

14.  

БЕЛИЧЕНКО
Павло Володимирович

начальник відділу ТОВ "Надра-Альянс" (за згодою)

15.  

БОБРОВ
Олександр Борисович

помічник-консультант народного депутата України Бондаренка О. В., голова ради підприємства "Експертна рада спілки геологів України" (за згодою)

16.  

БУЧКО
Володимир Анатолійович

директор Юридичного департаменту Міністерства енергетики та захисту довкілля (за згодою)

17.  

ВЕДРОВ
Андрій Олександрович

помічник-консультант народного депутата України Аліксійчука О.В. (за згодою)

18.  

ГЕЙЧЕНКО
Михайло Валентинович

підписант підприємства "Експертна рада спілки геологів України" (за згодою)

19.  

ІВАНОВ
Сергій Богданович

помічник-консультант народного депутата України Лабунської А.В.

20.  

КАПУСТЮК
Анатолій Анатолійович

заступник директора КП "Волиньприродресурс" (за згодою)

21.  

КЛОЧКОВ
Сергій Валерійович

заступник голови ради підприємства "Експертна рада спілки геологів України" (за згодою)

22.  

КОРЧОВА
Тетяна Василівна

директор видобувної кампанії ТзОВ "Центр "Сонячне    ремесло" (за згодою)

23.  

ЛІСНИЧИЙ Костянтин Миколайович

представник ГС "Українська бурштинова палата" (за згодою)

24.  

ЛЮТА
Наталя Георгіївна

завідувач відділу Українського державного геологорозвідувального інституту (за згодою)

25.  

МАРЧУК
Юрій Миколайович

голова Спілки лісівників України, завідувач кафедри НУБіП (за згодою)

26.  

ПОПОВА
Наталія Володимирівна

помічник-консультант народного депутата України Івахіва С.П.

27.  

ПРОСКУРНЯ
Тетяна Володимирівна

керуючий партнер Адвокатського об’єднання "Група бізнес партнерів", адвокат з екологічного права (за згодою)

28.  

СИМХА
Галина Василівна

власник видобувної компанії ТзОВ "Центр "Сонячне ремесло" (за згодою)

29.  

СКРИПНИК
Олександр Жоржевич

директор ТОВ "Клесівський кар'єр нерудних копалин "Технобуд" (за згодою)

30.  

СТРИЖОВА
Ольга Робертівна

адвокат, експерт бурштинової галузі (за згодою)

31.  

ТЯГЛІЙ
Дмитро Євгенович

голова ДП "Бурштин України" (за згодою)

32.  

ЧЕБАНЕНКО Олександр Володимирович

експерт ГО "Український інститут майбутнього" (за згодою)

33.  

ТУРИК

Микола Володимирович

помічник-консультант народного депутата України Прощука Е.П.

34.  

БІЛОБРОВ

Віталій Анатолійович

Директор ДП «Укрбурштин» (за згодою)

35.  

ДАНИЛЕНКО

Ігор Віталійович

Директор ДП «Бурштин України» (за згодою)

36.  

СУПРУН

Ірина Анатоліївна

Голова правління ГО «Наука, розвідка, видобування» (за згодою)

37.  

СИТНИК

Олег Григорович

Президент ГО «Товариства українсько-китайської дружби» (за згодою)

38.  

НАГРЕБЕЛЬНИЙ Валерій Вікторович

Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання Майдан Житомирської області» (за згодою)