Надрукувати Зменшити зону перегляду

Робочі групи Комітету

17 січня 2020, 22:28

Робоча група щодо розроблення проекту закону України про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря»

Робоча група щодо розроблення проекту закону України про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» щодо зобов’язання суб’єкта господарювання встановлювати автоматичні системи контролю викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; визначення підстав для анулювання дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

 

Створена відповідно до Рішення Комітету № 13/6 від 13 листопада 2019 року.

 

Робоча група щодо розроблення проекту закону України                            про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» щодо зобов’язання суб’єкта господарювання встановлювати автоматичні системи контролю викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; визначення підстав для анулювання дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

(Станом на 16 січня 2019 року)

 

Створена відповідно до Рішення Комітету № 13/6 від 13 листопада 2019 року.

Голова Робочої групи – заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування Криворучкіна Олена Володимирівна.

Відповідальний працівник секретаріату – головний консультант Хоренжая Ірина Віталіївна.

 

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

 

1.      

КРИВОРУЧКІНА

Олена Володимирівна

народний депутат України, заступник голови Комітету,

голова робочої групи

2.      

БОНДАРЕНКО

Олег Володимирович

народний депутат України, голова Комітету

3.      

ІВАХІВ

Степан Петрович

народний депутат України, перший заступник голови Комітету

4.      

МАРІКОВСЬКИЙ

Олександр Валерійович

народний депутат України, заступник голови Комітету

5.      

ЯКИМЕНКО

Павло Віталійович

народний депутат України, голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища

6.      

ЗАДОРОЖНИЙ

Андрій Вікторович

народний депутат України, член Комітету

7.      

КРИВОШЕЄВ

Ігор Сергійович

народний депутат України, голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

8.      

ОВЧИННИКОВА

Юлія Юріївна

народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду

9.      

ШАХОВ

Сергій Володимирович

народний депутат України, голова підкомітету з питань цивільного захисту населення, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру та подолання негативного впливу на довкілля, завданого збройним конфліктом на території Донецької та Луганської областей

10.   

КОРЯВЧЕНКОВ

Юрій Валерійович

народний депутат України, голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету з питань транспорту та інфраструктури (за згодою)

11.   

ВАСИЛЕНКО

Леся Володимирівна

народний депутат України, член Комітету з питань бюджету (за згодою)

12.   

АБРАМОВСЬКИЙ

Роман Романович

заступник міністра енергетики та захисту довкілля (за згодою)

13.   

АМБРОСОВА

Ганна Миколаївна

еколог коаліції громадських організацій «Досить труїти Кривий Ріг» (за згодою)

14.   

ШАФРАНОВА

Олена Валеріївна

координатор коаліції громадських організацій «Досить труїти Кривий Ріг» (за згодою)

15.   

СОРОКА

Максим Леонідович

еколог, кандидат технічних наук (спеціальність «Екологічна безпека»), старший науковий співробітник галузевої науково-дослідної лабораторії «Охорона навколишнього середовища на залізничному транспорті» Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. Академіка В. Лазаряна, науково-технічний радник міжнародного проекту «Чисте повітря України» (за згодою)

16.   

ЗЕЛЕНЯК

Єгор Сергійович

адвокат, член ради адвокатів Дніпропетровської області, член Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності при НААУ, член правління ГО «Право Є!» (за згодою)

17.   

СКАКАЛЬСЬКИЙ

Олександр Миколайович

координатор Громадської спілки «Громадська екологічна платформа» (за згодою)

18.   

КИЯШКО

Володимир Тимофійович

помічник-консультант народного депутата України (за згодою)

19.   

САЛІЙ

Ігор В’ячеславович

помічник-консультант народного депутата України (за згодою)

20.   

ТИЩУК

Володимир Юрійович

доктор технічних наук, доцент Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України (за згодою)

21.   

ДІБЦЕВ

Володимир Іванович

радник Міністра енергетики та захисту довкілля України (за згодою)

22.   

ТИМОЧКО

Степан Теодозійович

представник ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» (за згодою)

23.   

ТУРИК

Микола Володимирович

помічник-консультант народного депутата України (за згодою)

24.   

ЧЕРНИШ

Ірина Миколаївна

співзасновниця ГО «Save Dnipro» (за згодою)

25.   

БОРОДІН

Максим Володимирович

голова правління ГО «Ініціативна група «Разом» (за згодою)

26.   

МІСКУН

Олена Василівна

керівник відділу ГО «Екодія» по роботі з громадами про забруднення довкілля (за згодою)

27.   

РАТУШНА

Марина Валеріївна

координаторка програми з питань промислового забруднення ГО «Екодія» (за згодою)

28.   

КАРПЕНКО

Олександр Сергійович

представник Професійної асоціації екологів України (за згодою)

29.   

КРАВЧЕНКО

Олена Валеріївна

керівник МБО «Екологія-право-людина» (за згодою)

30.   

СУШКО

Світлана Борисівна

експерт з наближення законодавства Команди підтримки реформ при Міністерстві енергетики і захисту довкілля України (за згодою)

31.   

КУШТИМ

Рімма Олександрівна

експерт ГО «Центр перспективних ініціатив та досліджень» (за згодою)

32.   

ЯЦЕНКО

Віталій Володимирович

голова Криворізької районної ради Дніпропетровської області