24 грудня 2019, 16:20

Привітання Голови Комітету Олега Бондаренка з Новим Роком та Різдвом Христовим.

 Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!
Ми всі живемо на одній планеті і, підтримуючи чисте довкілля, піклуємося, насамперед, про своїх нащадків, про здоров'я всіх українців. Органи влади приймають закони, розробляють і проводять заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації в країні, озеленення, благоустрій населених пунктів, очищення водних джерел, поширення екологічних знань.
У цій благородній справі відчутна роль екологічної громадськості, яка не тільки привертає увагу органів державної влади до проблем навколишнього середовища, але й долучається до їх вирішення. Адже чистота довкілля починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста.
Давайте у 2020 році зробимо хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться у цьому році від поїздки на особистому транспорті або використання стійкого пластику, хтось посадить дерево, а ще хтось долучиться до прибирання у спільному дворі. Всі разом ми зробимо наше довкілля кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів. А Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, зі свого боку, зробить усе задля забезпечення законопроектної роботи, якісної підготовки і розгляду питань природоохоронної сфери.
Висловлюю вдячність усім працівникам природоохоронної сфери за наполегливість і послідовність у розв’язанні екологічних проблем України. Сумлінна праця всіх природоохоронців, які вдень і вночі стоять на варті збереження та відновлення довкілля, високий професіоналізм, відповідальність перед прийдешніми поколіннями, моральна відповідальність перед суспільством і співвітчизниками у новому 2020 році сприятимуть раціональному природокористуванню та сталому розвитку України.
Нехай ці свята — вісники оновлення, мрій і сподівань — принесуть вам і вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році здійснилося все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.
З Новим Роком!

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань екологічної політики та природокористування
О.В.Бондаренко