Надрукувати Зменшити зону перегляду

Робочі групи Комітету

06 лютого 2020, 11:09

Робоча група щодо питання обміління Шацьких озер

Робоча група щодо питання обміління Шацьких озер

 

створена відповідно до рішення Комітету від 26 листопада 2019 року № 15/7

 

Голова робочої групи - голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко Олег Володимирович

Відповідальний працівник секретаріату – головний консультант Ярмоленко Оксана Василівна

 

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

(станом на 07.02.2020)

1.      

БОНДАРЕНКО

Олег

Володимирович

народний депутат України, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова робочої групи

2.      

ІВАХІВ

Степан

Іванович

народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування, заступник голови робочої групи

3.      

КРИВОШЕЄВ

Ігор

Сергійович

народний депутат України, голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

4.      

АНДРІЙОВИЧ Зіновій Мирославович

народний депутат України, голова підкомітету з питань  охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

5.      

ЗАДОРОЖНИЙ

Андрій Вікторович

народний депутат України, член Комітету

6.      

ЛАБУНСЬКА

Анжеліка Вікторівна

народний депутат України, член Комітету

7.      

ГУЗЬ

Ігор Володимирович

народний депутат України (за згодою)

8.      

КОНСТАНКЕВИЧ

Ірина Мирославівна

народний депутат України (за згодою)

9.      

АРУСТАМЯН

Едуард Максимович

директор департаменту екомережі та природно-заповідного-фонду Мінекоенерго (за згодою)

10.  

БОНЬ

Олександр Віталійович

заступник начальника управління, начальник відділу збереження та раціонального використання національних водних ресурсів Управління охорони земельних та водних ресурсів Міністерства  енергетики та захисту довкілля України (за згодою)

11.  

ГАВРИЛЮК

Руслан Борисович

голова Національного екологічного центру України,  учений секретар Інституту геологічних наук НАН України, кандидат геол. наук  (за згодою)

12.  

ЗАБЛОЦЬКИЙ

Андрій Володимирович

голова Державного агентства лісових ресурсів України (за згодою)

13.  

КЕБА

Володимир Петрович

Генеральний директор ТОВ «ОРГАНІК ІНВЕСТ ЛЛС» (ORGANIC INVEST LLC), спеціаліст з питань відновлення Еко-Системи Шацьких озер

14.  

КРАВЧУК

Ростислав Сергійович

в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області (за згодою)

15.  

ЛИСЮК

Ольга Гаврилівна

директор департаменту водного менеджменту Державного агентства водних ресурсів України
(за згодою)

16.  

НАСЕДКІН

Ігор Юрійович

кандидат геол.-мін. наук, старший науковий співробітник Інституту геологічних наук НАН України (за згодою)

17.  

ПЕТРОВИЧ

Олеся Зіновіївна

головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінекоенерго (за згодою)

18.  

ПОГУЛЯЙКО

Юрій Михайлович

голова Волинської обласної державної адміністрації (за згодою)

19.  

РОМАЩЕНКО

Михайло Іванович

директор Інституту водних проблем та меліорації, академік НААН України (за згодою)

20.  

СТАВЧУК

Ірина Іванівна

заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України (за згодою)

21.  

ТИМОЧКО

Тетяна Валентинівна

Голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга»
(за згодою)

22.  

ТИМОЩУК

Вікторія Євгеніївна

заступник начальника управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації (за згодою)

23.  

ТКАЧУК

Олександр Вікторович

в.о. начальника Державної екологічної інспекції
у Волинській області (за згодою)

24.  

ТУЗ

Веніамін Степанович

радник голови Волинської обласної ради (за згодою)

25.  

ХРИСТЕЦЬКА

Марія Володимирівна

директор Шацького національного природного парку (за згодою)

26.  

ЩЕРБАК

Володимир Іванович

професор, доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту гідробіології НАН України (за згодою)

27.  

ЯЦЮК

Михайло Васильович

заступник директора Інституту водних проблем та меліорації НААН України (за згодою)