13 березня 2020, 21:07

Засідання Комітету, заплановане на 18.03.2020, ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Про дату та час буде повідомлено додатково.

 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

__________________________________________________


Засідання Комітету, заплановане на 18.03.2020, ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Про дату та час буде повідомлено додатково.

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про заяву народного депутата України Качури О.А. про відкликання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо зміни порядку обліку тварин, які віднесені до державного мисливського фонду) (р.№2448, н.д. О.Качура) у зв’язку з доопрацюванням.

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання ефективного користування ділянками нафтогазоносних надр (р.№3188, н.д. Я.Железняк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 29 Бюджетного кодексу України щодо стимулювання ефективного користування ділянками нафтогазоносних надр (р.№3189, н.д. Я.Железняк).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо поширення чинності цього Закону на інвалідів з числа осіб, залучених до складу формувань Цивільної оборони - загони спецзахисту підвищеної готовності Чернігівської, Київської та Житомирської областей, а також на сім'ї осіб, залучених до складу формувань Цивільної оборони (загони спецзахисту підвищеної готовності вищеназваних областей) (р.№3094, н.д. М.Цимбалюк, В.Дубіль).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 10 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо конкретизації осіб, які мають належати до військовослужбовців (р.№3095, н.д. М.Цимбалюк, В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо конкретизації осіб, які мають належати до військовослужбовців та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (р.3095-1, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо встановлення належного рівня пенсійного забезпечення (р.№3109, н.д.  Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№3114, н.д. Г.Третьякова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо забезпечення державних гарантій та соціальної підтримки (р.№3122,  н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних гарантій та соціальної підтримки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№3123, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про електронні комунікації (р.№3014, н.д. О. Федієнко та ін.).

Проект Закону про вільну економічну зону та спеціальний режим інвестиційної діяльності у Херсонській області (р.№3183, н.д. І.Колихаєв).

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на виконання робіт у сфері поводження з радіоактивними відходами неядерного циклу, будівництво комплексу "Вектор" та експлуатацію його об’єктів.

Про стан виконання Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та про стан виконання Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".