ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Комітет у соціальних мережах


Новини
21.09.2016
ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ на 22 вересня 2016
Засідання Комітету відбудеться 22.09.2016 р. о 12:00 за адресою: Будинок Верховної Ради, вул. Грушевського, 5.  далi»
20.09.2016
Анонс: 22.09.2016 - засідання Підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами
КомЕколог KomEkolog http://komekolog.rada.gov.ua/
22 вересня 2016 року о 14 год. 30 хв. за адресою вул. Шовковична, 4, к.306 відбудеться засідання Підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Питання, що будуть розглядатися стосуються законодавчого врегулювання проблеми поводження з небезпечними відходами в Україні.   далi»
19.09.2016
Інформація щодо підготовки проект Закону України про оцінку впливу на довкілля (реєстр. № 2009а-д)
KomEkolog КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
У відповідності до Постанови Верховної Ради України від 12 липня 2016 року № 1449-VІІІ Комітет розглянув доопрацьований до другого читання за участю народних депутатів - суб'єктів права законодавчої ініціативи проект Закону України про оцінку впливу на довкілля (реєстр. № 2009а-д). До законопроекту внесено 206 пропозицій народних депутатів України. З них 144 пропозицій враховано (у тому числі частково та редакційно), 57 пропозиції відхилено; 6 пропозицій народних депутатів потребують рішення Комітету (№№ 97, 98, 134, 135, 190, 191). При доопрацюванні до другого читання було вдосконалено процедуру здійснення оцінки впливу на довкілля, участь громадськості у прийнятті рішення, висвітлення результатів; удосконалено перелік об'єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля тощо.   далi»
19.09.2016
Інформація щодо проекту закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом (реєстр. № 3603)
KomEkolog КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
У відповідності до Постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 року № 1380-VІІІ Комітет розглянув доопрацьований до другого читання за участю народних депутатів - суб'єктів права законодавчої ініціативи проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом (реєстр. № 3603). Метою прийняття Закону є удосконалення законодавства України з метою впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами і адаптація водного законодавства до законодавства ЄС. До зазначеного законопроекту внесено 114 пропозицій народних депутатів України. З них 93 пропозиції враховано (у тому числі частково та редакційно) і 21 пропозиція відхилена.   далi»
19.09.2016
Інформація щодо проекту Закону України про стратегічну екологічну оцінку (реєстр. № 3259)
KomEkolog КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
У відповідності до Постанови Верховної Ради України від 12 липня 2016 року № 1450-VІІІ Комітет розглянув доопрацьований до другого читання за участю народних депутатів - суб'єктів права законодавчої ініціативи проект Закону України про стратегічну екологічну оцінку (реєстр. № 3259). Законопроект розроблено з метою адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, в частині встановлення сфери застосування та порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки відповідно до підходу, закріпленому у Директиві Європейського Парламенту та Ради ЄС від 27 червня 2001 р. № 2001/42/ЄС. До законопроекту внесено 23 пропозиції народних депутатів України. З них 20 пропозицій враховано (у тому числі частково та редакційно) і 3 пропозиції відхилено.   далi»
16.09.2016
Привітання працівникам служби цивільного захисту з нагоди Дня рятівника
Це свято мужніх і сміливих людей, які за покликанням обрали своїм фахом захист населення і територій Держави від проявів природної стихії та техногенних катастроф. Відвага, рішучість, прагнення відгукнутися на чужу біду - ці якості відрізняють тих, хто несе службу в підрозділах ДСНС України. Нехай же ваша відданість справі, високий професіоналізм, мужність та витримка і надалі будуть запорукою своєчасного надання допомоги всім, хто її потребує. Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у гуманній і потрібній людям службі.   далi»
09.09.2016
Комітет висловив свої зауваження та пропозиції до проекту Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2017 рік (реєстр. № 4971)
Серед основних завдань бюджетної політики на 2017 рік проектом Постанови визначені розроблення та реалізація державних інвестиційних проектів у соціально-культурній, транспортній сферах, у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров'я.  далi»
09.09.2016
Комітет вважає за доцільне повернути на доопрацювання проект Закону про комерційний облік комунальних послуг (реєстр. № 4901)
Метою законопроекту визначено законодавче врегулювання та формування правових, економічних та організаційних засад забезпечення комерційного та розподільчого обліку у сфері комунальних послуг, зокрема, врегулювання відносин: комерційного обліку комунальних послуг; розподілу між споживачами обсягу спожитих комунальних послуг; встановлення, обслуговування, заміни вузлів обліку; формування та надання споживачам рахунків на оплату комунальних послуг; забезпечення споживачів обліковою інформацією.  далi»
09.09.2016
Комітет рекомендує прийняти за основу проект Закону № 4916 про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо надання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд
Законопроект розроблено з метою врегулювання питання надання соціально-економічної компенсації ризику населенню територій, на яких розміщуються підприємства з видобування і переробки уранових руд. Проектом закону пропонується доповнити визначення поняття зони спостереження, визначивши її для підприємств по видобуванню та переробці уранових руд. Так, наприклад, протягом тривалого часу Кіровоградська область, на території якої розташовані гірничо-видобувні підприємства ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", не здійснювала заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.   далi»
09.09.2016
Комітет рекомендує повернути на доопрацювання законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань, пов'язаних із видобутком дорогоцінного камінні органогенного утворення та інших корисних копалин (реєстр. № 4043а)
Законопроектом пропонується: запровадити ліцензування видобутку і виробництва дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння і відповідний контроль за цією діяльністю, що потребує узгодження з положеннями Кодексу України про надра; здійснювати закупівлю афінованих дорогоцінних металів, видобутого з надр або рекуперованого дорогоцінного каміння, видобутого з надр дорогоцінного каміння органогенного утворення в Державний фонд дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України за рахунок коштів державного бюджету і в Державну скарбницю - за рахунок коштів Національного банку України, без фінансово-економічного обгрунтування;   далi»

Порядки денні пленарних засідань
П'ята сесія Верховної Ради України VIII скликання (вересень 2016 року - січень 2017 року)
Рішення Комітету про ЗП про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. № 5000)
та таблиця порівняння обсягів фінансування бюджетних програм, які належать до предмету відання Комітету
30-та річниця Чорнобильської катастрофи. ПАМ'ЯТЬ НЕ ЗГАСНЕ!
Постанова Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи" далi»
Парламентські слухання на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"; 16.03.2016, 15:00
Постанова Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"

Прес-реліз Міністерства охорони здоров'я до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи»

Інформаційно-аналітичні матеріали Кабінету Міністрів України до парламентських слухань на тему: “30 років Чорнобиля: уроки та перспективи”, запланованих до проведення 16.03.2016
Корисна інформація від Мінприроди України
перейти до сайту ...
Червона книга України
перейти до публікації
Корисна інформація від Держслужби України з надзвичайних ситуацій
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Мінрегіону України
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Держатомрегулювання України
перейти до сайту ...
Корисна інформація порталу "Екологія та атомна енергетика"
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Товариства радіаційного захисту України
перейти до сайту ...


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)