ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Комітет у соціальних мережах


Новини
24.03.2017
Комітет вітає Професійну спілку працівників атомної енергетики і промисловості України ("Атомпрофспілка") з нагоди 25-ї річниці утворення
Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітає колектив Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України з нагоди 25-річчя заснування. Атомпрофспілка об'єднує працівників багатьох підприємств, установ, організацій, та є найбільш масовою професійною організацією атомників, гірників, хіміків, наукових працівників, будівельників, медиків. Представники Атомпрофспілки наполегливо та послідовно втілюють у життя державну політику, спрямовану на подальшу стабілізацію та розвиток ядерно-енергетичного комплексу України, підтримання безпеки його об'єктів, забезпечення продуктивної зайнятості, підвищення життєвого рівня працівників і членів їхніх сімей.   далi»
23.03.2017
22 березня 2017 р. Комітет заслухав звіт Міністра екології та природних ресурсів України О. М. Семерака про роботу Мінприроди у 2016 році
КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
Міністр О. М. Семерак проінформував присутніх, що робота очолюваного ним Міністерства виконувалася відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 № 418-р. Згідно з Планом головними напрямами роботи Мінприроди було визначено такі 3 напрями: 1. Гармонізація українського природоохоронного законодавства із законодавством Європейського Союзу. 2. Боротьба з корупцією та забезпечення прозорості діяльності Мінприроди. 3. Підвищення рівня екологічної безпеки в зоні відчуження та перетворення її на територію інновацій та місце для проведення наукових досліджень.  далi»
23.03.2017
Комітет рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект № 5594 про внесення зміни до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо посилення соціального захисту деяких категорій), поданий Кабінетом Міністрів України
У законопроекті пропонується до статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" внести зміни, згідно з якими дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, з 1 січня 2018 року надати право на призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника незалежно від причинного зв'язку смерті годувальників з Чорнобильською катастрофою.  далi»
23.03.2017
Комітетом ухвалено рішення рекомендувати прийняти за основу законопроект про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про державну геологічну службу України" (реєстр. № 5696)
Метою законопроекту визначено приведення Закону України "Про державну геологічну службу України" у відповідність до норм чинного законодавства шляхом виключення абзацу дев'ятого частини другої статті 6 зазначеного Закону, зокрема щодо видачі суб'єктам господарювання ліцензій на видобування дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, здійснення контролю за дотриманням ними ліцензійних умов. Узгодження положень Законів України між собою заслуговує на підтримку. Проте під час обговорення було відмічено, що зміни технічного характеру не мають заміщувати системний підхід до питань реалізації єдиної державної політики у відповідній сфері.   далi»
23.03.2017
Комітет рекомендував здійснювати піврічне звітування щодо екологічних проблем Домбровського кар’єру та токсичних відходів гексахлорбензолу (м. Калуш, Івано-Франківська область)
За результатами розгляду Комітет вирішив звітування про виконання рішення Комітету від 18.06.2014 р. № 26/13 "Про стан виконання рішення Комітету від 05.06.2013 р. № 9/20 "Про екологічні проблеми промислового комплексу Івано-Франківської області" зняти з контролю та рекомендував Міністерству екології та природних ресурсів України, Міністерству фінансів України, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Івано-Франківській обласній державній адміністрації здійснювати піврічне звітування (у лютому та липні за попередній звітний період) про виконання рішення Комітету від 02.09.2015 р. № 21/17 "Про виїзне засідання робочої групи Комітету щодо екологічних проблем Домбровського кар'єру та токсичних відходів гексахлорбензолу (м. Калуш, Івано-Франківська область)".  далi»
21.03.2017
Про особистий прийом громадян Секретарем Комітету Єднаком О. В. 21.03.2017
21 березня 2017 року Секретарем Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Єднаком Остапом Володимировичем проведено особистий прийом громадян у Верховній Раді України. На особистому прийомі порушувались проблеми, які стосуються, зокрема, соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (виконання судових рішень, соціальні виплати, пенсійне забезпечення, проблеми самоселів, що проживають на території зони відчуження), екологічні питання (щодо негативного екологічного впливу золошлаковідвалу Дарницької ТЕЦ-4, щодо поводження з побутовими відходами), пропозиції про зміни у законодавстві та інші.  далi»
28.02.2017
Комітет рекомендує відхилити проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань економічної політики (реєстр. №6035 від 06.02.2017)
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на засіданні 22 лютого 2017 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань економічної політики (реєстр. № 6035), внесений народним депутатом України Денисенком А.П., і рекомендував Комітету з питань економічної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про відхилення проекту Закону.  далi»
28.02.2017
Комітет пропонує повернути на доопрацювання проект законe № 5525 про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" щодо вдосконалення розрахунків за електричну енергію
22 лютого 2017 р. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи відповідно до предметів відання розглянув на своєму засіданні законопроект про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" щодо вдосконалення розрахунків за електричну енергію (реєстр. № 5525), поданий Кабінетом Міністрів України.  далi»
27.02.2017
Комітет рекомендує повернути на доопрацювання законопроект № 5635 про внесення змін до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвищення штрафів за незаконну вирубку у зимовий період)
Відповідно до законодавства зимовий період по всій території України наступає не одночасно. Тому така невизначеність ставить під сумнів можливість належної реалізації даної норми особами, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Комітет у цілому підтримує ініціативу збільшення розмірів штрафу за правопорушення передбаченні статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, проте звертає увагу, що цінність ялинки та розміри шкоди нанесеної державі не мають залежати від періоду чи пори року.   далi»
27.02.2017
Комітет пропонує повернути на доопрацювання проекти законів про внесення змін до деяких законів України щодо збереження український лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів №№ 5495 та 5495-1
Метою обох законопроектів, на думку суб'єктів права законодавчої ініціативи, є забезпечення збереження лісового фонду країни шляхом обмеження внутрішнього споживання необроблених лісоматеріалів і посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісу та подальший його експорт поза митним контролем. Головне науково-експертне управління до законопроекту (реєстр. № 5495) надало ряд зауважень. До законопроекту (реєстр. № 5495-1) Головне науково-експертне управління надало ряд зауважень та рекомендує повернути його на доопрацювання.   далi»

Чергове засідання Комітету
КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
Порядок денний на 22.03.2017
Порядки денні пленарних засідань
Шоста сесія Верховної Ради України VIII скликання (Лютий 2017 року - Липень 2017 року)
Рішення Комітету про ЗП про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. № 5000)
та таблиця порівняння обсягів фінансування бюджетних програм, які належать до предмету відання Комітету
30-та річниця Чорнобильської катастрофи. ПАМ'ЯТЬ НЕ ЗГАСНЕ!
Постанова Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи" далi»
Парламентські слухання на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"; 16.03.2016, 15:00
Постанова Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"

Прес-реліз Міністерства охорони здоров'я до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи»

Інформаційно-аналітичні матеріали Кабінету Міністрів України до парламентських слухань на тему: “30 років Чорнобиля: уроки та перспективи”, запланованих до проведення 16.03.2016
Корисна інформація від Мінприроди України
перейти до сайту ...
Червона книга України
перейти до публікації
Корисна інформація від Держслужби України з надзвичайних ситуацій
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Мінрегіону України
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Держатомрегулювання України
перейти до сайту ...
Корисна інформація порталу "Екологія та атомна енергетика"
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Товариства радіаційного захисту України
перейти до сайту ...


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)