ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Комітет у соціальних мережах


Новини
22.12.2016
ОСВЯЧЕННЯ ІКОНИ "ЧОРНОБИЛЬСЬКА БОГОМАТІР"
Ікона "ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ"
У грудні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, коли ми віддаємо дань пошани всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які, рятуючи людей, майбутнє людства від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим - своїм здоров'ям і життям. Ці люди заслуговують особливої пам'яті і молитви. 20 грудня 2016 року у Києво - Печерській Лаврі у Храмі Різдва Божої матері відбулося урочисте освячення ікони "ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ" у якому прийняли участь члени ГО та учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій, представники Комітету Верховної Ради України з питань екологічнї політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.   далi»
22.12.2016
Привітання з нагоди Дня енергетика!
Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітає усіх енергетиків України із професійним святом. Ми високо цінуємо ваш професіоналізм та щиро бажаємо усім енергетикам й у подальшому гідно долати усі випробування та примножувати досягнення. У цей святковий день щиро зичимо всім працівникам енергетичної галузі творчих успіхів у роботі, міцного здоров'я, миру, щастя та добробуту!  далi»
13.12.2016
Комітет щиро вітає усіх ветеранів Чорнобиля з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітає усіх Вас з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Час швидкоплинний, 30 років минуло від дня Чорнобильської трагедії, наслідки якої нагадуватимуть про себе ще багато років. Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ми віддаємо дань пошани всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які, рятуючи людей, майбутнє людства від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим - своїм здоров'ям і життям. Ми не маємо права забути про тих, хто, ризикуючи власним здоров'ям та життям не спасував перед труднощами та врятував землю від радіаційного спустошення.   далi»
09.12.2016
Комітет пропонує повернути на доопрацювання проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення права власності на землю та законодавчого врегулювання земельних відносин (реєстр. № 5393)
Законопроектом вносяться зміни до Земельного кодексу України, Лісового кодексу України, законів України "Про оцінку земель", "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності". Зокрема, законопроектом пропонується частину третю статті 20 Земельного кодексу України викласти у новій редакції, а саме "зміну цільового призначення земельних ділянок приватної власності здійснює за ініціативою власників земельних ділянок відповідна сільська, селищна, міська рада, на території якої розміщена земельна ділянка". У зв'язку з чим стають неурегульовані питання закріплені у чинній редакції пов'язані з проектом землеустрою.   далi»
09.12.2016
Комітет рекомендує повернути на доопрацювання проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України (реєстр. № 5370)
Згідно з статтею 16 Кодексу України про надра продовження терміну дії дозволів, наданих "Чорноморнафтогазу", має вирішуватися Кабінетом Міністрів України шляхом прийняття відповідного підзаконного акту. Не врегульованими залишаються питання передбаченого законодавством звітування (зокрема про видобування, оподаткування, геологічний контроль тощо), яке неможливе для ділянок надр, що знаходяться на тимчасово окупованій території. Тому прийняття відповідного управлінського рішення має комплексно враховувати геологічну, технічну, податкову, дозвільно-регуляторну і політичну складову. Крім того, згідно з статтею 16 Кодексу України про надра продовження терміну дії дозволів, наданих "Чорноморнафтогазу", має вирішуватися Кабінетом Міністрів України шляхом прийняття відповідного підзаконного акту.   далi»
09.12.2016
Комітет підтримує прийняття за основу в першому читанні Проект Закону № 4746 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій прав громадян на загальне використання лісових ресурсів
Законопроектом пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Лісового кодексу України та Закону України "Про мисливське господарство та полювання". Зокрема, уточняються підстави набуття права приватної власності на ліси; права та обов'язки лісокористувачів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у відповідній сфері; порядок та строки надання лісів для довгострокового тимчасового користування, встановлення лісових сервітутів; порядок забезпечення публічного доступу до інформації про використання лісів тощо. Пропонується також встановити адміністративну відповідальність за "незаконне встановлення будівель та споруд на землях лісогосподарського призначення" та за "незаконне обмеження прав громадян на загальне використання лісових ресурсів".   далi»
09.12.2016
Комітет рекомендує прийняти за основу у першому читанні проект Закону України про внесення змін до статті 48 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (реєстр. № 5297)
У законопроекті вносяться зміни до статті 48 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", згідно з якими пропонується поновити право дітей, які втратили внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, та евакуйованих із зони відчуження у 1986 році, на отримання щорічної допомоги на оздоровлення. Як видно із пояснювальної записки, проект акта не потребує додаткових видатків з Державного бюджету України. Кошти для проведення виплат зазначеній категорії громадян у 2016 році передбачені бюджетною програмою 2501200 "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", головним розпорядником яких є Мінсоцполітики.   далi»
08.12.2016
Комітет рекомендує відхилити проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зняття обмежень права на страйк (реєстр. №5382 від 09.11.2016)
Проектом Закону передбачається внесення змін до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", який передбачається доповнити новою статтею 24-2, згідно з якою проведення страйку забороняється прокурорам, суддям, державним службовцям категорії "А", поліцейським, військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, Національного антикорупційного бюро, особам рядового і начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби.  далi»
08.12.2016
Комітет рекомендує повернути на доопрацювання суб'єктам права законодавчої ініціативи законопроекти щодо питань мораторію на видалення зелених насаджень на об'єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва (№ 4703 та № 4703-1)
Оскільки, відповідно до частини четвертої статті 110 Регламенту Верховної Ради України, альтернативні законопроекти розглядаються одночасно з основним законопроектом, зазначаємо наступне. У проекті (реєстр. 4703) пропонується внести до Закону України "Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва" зміни, якими у статті 2 слова "на 5 років" замінюються на слова "на 10 років", що, на думку суб'єктів права законодавчої ініціативи, означає продовження дії згаданого мораторію. Крім цього, у змінах до статті 5 пропонується провести протягом 2017 деякі заходи, зокрема, завершити "інвентаризацію природоохоронних об'єктів у містах та інших населених пунктах, у тому числі зелених, рекреаційних зонах, парках та лісопарках", які Кабінет Міністрів України мав провести протягом 2011 - 2012 років.   далi»
08.12.2016
Комітет рекомендував повернути на доопрацювання проект Закону № 5436 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування діяльності, пов'язаної з видобуванням бурштину)
Під час обговорення зазначалося, що потребує уточнення механізм визнання обладнання як інвестиції та вимог до нього, Також законопроект не відповідає підпункту 4.1.9 пункту 4.1 статті 4 Податкового кодексу України, згідно з яким зміни до податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку бюджетного періоду, в якому вони діятимуть. Крім того, зміна ставок рентної плати призведе до зміни показників бюджету. Відповідно до вимог частини першої статті 27 Бюджетного кодексу України та частини третьої статті 91 Регламенту Верховної Ради України до законопроекту має бути додане належне фінансово-економічне обґрунтування (включаючи відповідні розрахунки), зокрема запропонованої зміни розміру ставки.   далi»

Чергове засідання Комітету
1
Порядок денний на 18.01.2017
Порядки денні пленарних засідань
П'ята сесія Верховної Ради України VIII скликання (вересень 2016 року - січень 2017 року)
Рішення Комітету про ЗП про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. № 5000)
та таблиця порівняння обсягів фінансування бюджетних програм, які належать до предмету відання Комітету
30-та річниця Чорнобильської катастрофи. ПАМ'ЯТЬ НЕ ЗГАСНЕ!
Постанова Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи" далi»
Парламентські слухання на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"; 16.03.2016, 15:00
Постанова Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"

Прес-реліз Міністерства охорони здоров'я до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи»

Інформаційно-аналітичні матеріали Кабінету Міністрів України до парламентських слухань на тему: “30 років Чорнобиля: уроки та перспективи”, запланованих до проведення 16.03.2016
Корисна інформація від Мінприроди України
перейти до сайту ...
Червона книга України
перейти до публікації
Корисна інформація від Держслужби України з надзвичайних ситуацій
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Мінрегіону України
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Держатомрегулювання України
перейти до сайту ...
Корисна інформація порталу "Екологія та атомна енергетика"
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Товариства радіаційного захисту України
перейти до сайту ...


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)