ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Комітет у соціальних мережах


Новини
23.02.2017
Комітет розглянув лист Рахункової палати України щодо результатів фінансового аудиту Держекоінспекції України та її територіальних органів у 2015 році
За результатами розгляду Комітет рекомендував: Кабінету Міністрів України: вжити заходів щодо своєчасного і повного забезпечення прийняття управлінських рішень учасниками бюджетного процесу щодо реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів; Мінприроди, Мінфіну, Держекоінспекції: вжити заходів щодо погашення кредиторської заборгованості, у сумі 2,6 млн. грн. за КПКВК 2405020, передбачивши їх на наступний бюджетний період;   далi»
23.02.2017
Комітет висловився на користь прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей (реєстр. № 5513)
Серед змін, що пропонується внести до законодавства, слід відмітити доповнення до статті 6 Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення рухомих культурних цінностей", яким визначається що ввезення в Україну, пересилання та вивезення за її межі об'єктів тваринного чи рослинного світу, види яких є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, здійснюється відповідно до цієї Конвенції. Слід також зауважити, що статтею 11 "Про страховий фонд документації України" визначено, що за призначенням страховий фонд документації України поділяється на:   далi»
23.02.2017
Комітет підтримує прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (реєстр. №5587)
Законопроектом пропонується внести зміни до статтей 17 і 34 Кодексу цивільного захисту України, статтей 1 і 17 Закону України "Про архітектурну діяльність", статтей 1, 30, 31, 34 і 39 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". При цьому необхідно зазначити, що Статтею 32 Кодексу цивільного захисту України встановлено, що для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час, та дії засобів ураження в особливий період також використовуються споруди подвійного призначення (наземна або підземна споруда, що може використовуватися за основним функціональним призначенням і для захисту населення).   далi»
23.02.2017
Комітет рекомендує прийняти в цілому як закон проект Закону України про приєднання України до Міжнародної конвенції про рятування 1989 року (реєстр. № 0132)
Конвенція визначає основні терміни, права та обов'язки рятувальників, власників та капітанів суден, механізм проведення рятувальних операцій на морі. Конвенція не застосовується до стаціонарних або плавучих платформ чи морських рухомих бурових установок, коли такі платформи або установки здійснюють в місцях їхнього розташування розвідку, розробку чи видобування мінеральних ресурсів морського дна. Також Конвенція не застосовується до військових кораблів чи інших некомерційних суден, що знаходяться у власності будь-якої держави чи експлуатуються нею, крім випадків коли держава-учасниця приймає рішення застосовувати Конвенцію до своїх військових кораблів або інших суден.   далi»
16.02.2017
Делегація Комітету обговорила екологічні проблеми використання океанів, морів і морських ресурсів в ході спільних міжнародних слухань Міжпарламентського союзу та Організації Об'єднаних Націй
КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
Під час обговорення наголошувалось, що загроза виснаження та деградації природних ресурсів планети в цілому та океанів і морів зокрема, надмірна експлуатація цих ресурсів, втрата біологічного різноманіття та загроза втрати цілих видів, забруднення та засмічення морів та океанів напряму пов'язані з людською діяльністю. Представники Комітету під час Парламентських слухань в ООН запевнили своїх міжнародних колег, що Україна підтримує спрямування зусиль міжнародної спільноти на збереження навколишнього природного середовища, зокрема, морів.  далi»
09.02.2017
Перший заступник Голови Комітету Анатолій Дирів провів зустріч з представниками Світового банку з питань навколишнього середовища та природних ресурсів
КомЕколог http://komekolog.rada.gov.ua/
09 лютого 2017 року відбулась зустріч Першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолія Диріва з представниками Світового банку з питань навколишнього середовища та природних ресурсів пані Валері Хікей та паном Ендрю Мітчел з метою обговорення питань у лісовому секторі та можливості співробітництва за даним напрямом. Під час зустрічі відбулося обговорення питань пов'язаних із збереженням, використанням, відтворенням лісів, тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді, а також реформування лісової галузі.   далi»
09.02.2017
Перший заступник Голови Комітету Анатолій Дирів обговорив стан реалізації міжнародних проектів на майданчику Чорнобильської АЕС з представниками ЄБРР
Учасниками робочої зустрічі були обговорені питання завершення робіт відповідно до графіків контрактів за міжнародними проектами з будівництва нового безпечного конфайменту, сховища відпрацьованого ядерного палива, заводу з переробки рідких радіоактивних відходів та промислового комплексу по поводженню з твердими радіоактивними відходами. Приділено увагу й питанню необхідності з 2018 року забезпечення фінансування з Державного бюджету України експлуатації зазначених об'єктів. Представники ЄБРР високо оцінили прогрес української сторони у питанні реалізації в повному обсязі внеску України до Чорнобильського фонду "Укриття" до кінця 2017, який планується здійснити за рахунок перерозподілу заощаджених коштів в рамках бюджетних програм Міністерства екології та природних ресурсів України.   далi»
09.02.2017
У Комітеті з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи відбулася презентація проекту Національної стратегії поводження з відходами
Проект представляв Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Міністр поінформував, що зараз триває процедура обговорення проекту Стратегії і Міністерство чекає пропозицій від народних депутатів України - членів Комітету. Міністр наголосив, що стратегія повинна стати базою формування державної політики і це є спільний інтерес як Уряду так і Верховної Ради. Далі Міністр передав слово для представлення проекту Стратегії експертам - Максиму Барінову (начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону, проект Twinning), Олені Борисовій (експерт Європейського банку реконструкції та розвитку), Сергію Лук'янчуку (директор департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Мінприроди), які поінформували про загальні цілі Стратегії, керівні принципи та критерії прийняття рішень, базові напрямки та принципи для розроблення актів законодавства, вимоги до планів заходів з управління відходами.   далi»
07.02.2017
Результат голосування Верховної Ради України за пакет законів комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Сьогодні, у перший пленарний день шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, було розглянуто 7 проектів законів, з розгляду яких комітет визначено головним. - у другому читанні та в цілому ухвалено 3 проекти законів (№№2604, 3323, 2023) - про направлення до головного комітету на доопрацювання Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" з пропозиціями Президента України від 28.10.2016 (№2009а-д) - про направлення на повторне друге читання проекту Закону № 4551 - відхилені 2 проекти Законів (№№1351-1, 2311)  далi»
06.02.2017
06 лютого 2017 року, на 58-році життя помер Божко Сергій Георгійович - Голова Державної інспекції ядерного регулювання України.
06 лютого 2017 року, на 58-році життя помер Божко Сергій Георгійович - Голова Державної інспекції ядерного регулювання України. Сергій Георгійович закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю теплові електричні станції. З 1982 по 1993 роки працював в Київському науково-дослідному та проектно- конструкторському інституті "Енергопроект". Брав участь у проектуванні АЕС "Пакш" (Угорщина), Хмельницької, Рівненської АЕС (Україна), Балаковської АЕС (РФ), АЕС "Белене" (Болгарія). З 1993 р. працював в органі державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки на різних посадах.   далi»

Чергове засідання Комітету
Порядок денний на 22.02.2017
Порядки денні пленарних засідань
Шоста сесія Верховної Ради України VIII скликання (Лютий 2017 року - Липень 2017 року)
Рішення Комітету про ЗП про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. № 5000)
та таблиця порівняння обсягів фінансування бюджетних програм, які належать до предмету відання Комітету
30-та річниця Чорнобильської катастрофи. ПАМ'ЯТЬ НЕ ЗГАСНЕ!
Постанова Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи" далi»
Парламентські слухання на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"; 16.03.2016, 15:00
Постанова Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи"

Прес-реліз Міністерства охорони здоров'я до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи»

Інформаційно-аналітичні матеріали Кабінету Міністрів України до парламентських слухань на тему: “30 років Чорнобиля: уроки та перспективи”, запланованих до проведення 16.03.2016
Корисна інформація від Мінприроди України
перейти до сайту ...
Червона книга України
перейти до публікації
Корисна інформація від Держслужби України з надзвичайних ситуацій
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Мінрегіону України
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Держатомрегулювання України
перейти до сайту ...
Корисна інформація порталу "Екологія та атомна енергетика"
перейти до сайту ...
Корисна інформація від Товариства радіаційного захисту України
перейти до сайту ...


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)