ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Комітет у соціальних мережахГоловна » Новини

Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України № 4028 про упаковку та відходи упаковки.
версія для друку
14 квiтня 2017
Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України № 4028 про упаковку та відходи упаковки.

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про упаковку та відходи упаковки (реєстр. № 4028).

Основним завданням законопроекту є запровадження принципу розширеної відповідальності виробників товарів в упаковці, що забезпечить належне фінансування у сфері поводження з упаковкою та її відходами.

Врегулювання правовідносин, пов’язаних із сферою поводження з упаковкою та її відходами, мінімізацією ризику її негативного впливу на здоров’я людей та охорону навколишнього природного середовища. Він, зокрема, визначає сферу дії запропонованого закону, суб‘єктів відносин та принципи державної політики у даній сфері,  вимоги до упаковки, обов‘язки оператора системи поводження з відходами упаковки, норми утилізації відходів упаковки, склад та повноваження органів, що здійснюють державне регулювання, контроль та нагляд у даній сфері, а також встановлює відповідальність за правопорушення у сфері поводження з відходами упаковки тощо.

            Реалізація зазначеної мети сприятиме створенню цивілізованої системи поводження з відходами упаковки, яка враховує досвід країн Європейського Союзу та гармонізований з директивою Європарламенту та Ради Європи 94/62/ЕС "Про упаковку та відходи упаковки".

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)