Повідомлення

Перейти до розділу
22 лютого 19:52
Порядок денний засідання Комітету 26.02.2019 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

02 травня 2018, 15:34

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи висловлює щире співчуття у зв'язку із смертю ЛАПЕЧУКА Петра Івановича

 Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи висловлює щире співчуття у зв'язку із смертю ЛАПЕЧУКА Петра Івановича - рідним, близьким, друзям та колегам, усім хто його любив і поважав за чуйне ставлення до людей, душевну щедрість, мудрість та оптимізм.
Лапечук Петро Іванович стояв біля витоків становлення екологічної політики України та забезпечення екологічної безпеки. За його безпосередньою участю, коли Петро Іванович очолював секретаріат комісії Верховної Ради України у питаннях екології та раціонального природокористування, було підготовлено та прийнято Лісовий, Водний кодекси України, Кодекс України про надра, закони України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про тваринний світ", "Про рослинний світ" та багато інших. Усього він приймав участь в опрацюванні більше 200 законопроектів екологічного спрямування.
Також, як кандидат сільськогосподарських наук, Петро Іванович зробив вагомий внесок у розвиток екологічної науки, працюючи провідним науковим співробітником Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України, опублікував більше 50 статей з питань кодифікації екологічного законодавства, методологічного дослідження проблем охорони довкілля, аналізу законодавчої бази щодо охорони довкілля в сучасних умовах тощо.
Вічна йому пам'ять.