Повідомлення

Перейти до розділу
13 листопада 16:39
Порядок денний засідання Комітету 14.11.2017 докладніше
18 жовтня 11:18
20 жовтня о 15:00 - Круглий стіл на тему: «Впровадження Закону України «Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів» (№ 980-УІІІ від 03.02.2016 р.) та про використання екологічного податку» Відповідно до рішення Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи планується проведення круглого столу на тему "Впровадження Закону України "Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів" (№ 980-VIII від 03.02.2016 р.) та про використання екологічного податку".
Круглий стіл відбудеться 20 жовтня 2017 р. з 15 години у конференц-залі № 2 по вул. Грушевського, 5, вхід з вул. Грушевського, 18/2, 9-й під'їзд.
докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

11 липня 2017, 17:04

Про участь у засіданні Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки голови підкомітету Рибака Івана Петровича

 

6 липня 2017 року голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, народний депутат України, Рибак Іван Петрович взяв участь у чергових засіданнях Асамблей вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та донорів Рахунку ядерної безпеки, що відбулись в штаб-квартирі Європейського банку реконструкції та розвитку в м. Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії. Також у цих заходах від української сторони взяли участь Міністр екології та природних ресурсів України Семерак О.М., Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Петрук В.В., Генеральний директор ДСП «Чорнобильська АЕС» Грамоткін І.І. та керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Борисюк М.М.

Учасники Асамблей відзначили виконання Україною всіх фінансових та організаційних заходів з реалізації проекту перетворення "Укриття" на екологічно безпечну систему згідно затвердженого плану та графіка. Окремо відзначено роботу Верховної Ради України в частині змін до законодавства, що дасть можливість вчасно здійснити введення Нового безпечного конфайменту в експлуатацію та забезпечити його стабільне фінансування.

Асамблея затвердила фінансування розробки технічної частини проекту демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта "Укриття", над яким в листопаді 2016 року було встановлено Новий безпечний конфайнмент.

Крім того, учасники Асамблей також погодились виділити кошти для закупівлі необхідного обладнання для виконання робіт з демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття». Це важливе рішення для України, яке вкотре демонструє підтримку України міжнародною спільнотою у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи.

Наступні засідання Асамблей вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки відбудуться в грудні 2017 року в Україні, на майданчику Чорнобильської АЕС. Згідно графіка на цей час заплановано приймання в експлуатацію нового безпечного конфайнмента.