Повідомлення

Перейти до розділу
09 липня 12:14
Порядок денний засідання Комітету 12.07.2018 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

13 липня 2017, 16:08

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує прийняти за основу проект Закону про внесення змін до статті 202 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (реєстр. № 6530), внесений Кабінетом Міністрів України

         Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує прийняти за основу проект  Закону про внесення змін до статті 202 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»  (реєстр. № 6530), внесений Кабінетом Міністрів України

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні 11 липня 2017 р. розглянув проект  Закону про внесення змін до статті 202 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»  (реєстр. № 6530 від 01.06.2017 р.), внесений Кабінетом Міністрів України, та рекомендує Верховній Раді України прийняти його за основу у першому читанні.

Метою законопроекту є приведення у відповідність до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» правових засад функціонування установ у сфері управління центрального органу виконавчої влади, що здійснює державний нагляд (контроль) у сфері охорони навколишнього природного середовища при проведенні вимірювань, не пов’язаних з оцінкою відповідності продукції.

Реалізація запропонованих положень дозволить Державній екологічній інспекції України уповноважувати установи у сфері її управління на  проведення вимірювань при здійсненні державного нагляду (контролю) у сфері своєї діяльності та моніторингу довкілля відповідно до вимог, визначених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища (Міністерство екології та природних ресурсів України).

Разом з тим, при підготовці законопроекту до другого читання у його положеннях мають бути передбачені доповнення щодо повноважень відповідних органів державної влади стосовно визначення вимог до технічної компетентності та незалежності і методик вимірювань.