Повідомлення

Перейти до розділу
18 жовтня 11:18
20 жовтня о 15:00 - Круглий стіл на тему: «Впровадження Закону України «Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів» (№ 980-УІІІ від 03.02.2016 р.) та про використання екологічного податку» Відповідно до рішення Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи планується проведення круглого столу на тему "Впровадження Закону України "Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів" (№ 980-VIII від 03.02.2016 р.) та про використання екологічного податку".
Круглий стіл відбудеться 20 жовтня 2017 р. з 15 години у конференц-залі № 2 по вул. Грушевського, 5, вхід з вул. Грушевського, 18/2, 9-й під'їзд.
докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

05 жовтня 2017, 12:17

Комітет рекомендував прийняти за основу законопроект № 7123 про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію"

3 жовтня 2017 р. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи відповідно до предметів відання розглянув на своєму засіданні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію" (реєстр. № 7123), поданий Кабінетом Міністрів України.
Метою законопроекту визначено приведення національної системи стандартизації у відповідність до міжнародної та європейської практики. При цьому з актів законодавства виключаються посилання на національні, міждержавні, галузеві стандарти, а також пов'язані з цим положення.
Під час обговорення зазначалося, що у разі прийняття законопроекту буде необхідним посилений контроль забезпечення належного рівня екологічних вимог під час приведення нормативно-правових актів у відповідність до запропонованих змін задля гарантування безпечності продукції, що виробляється, а також відповідальності за недотримання встановлених вимог, норм і правил. 
Враховуючи викладене, Комітет рекомендував прийняти законопроект за основу.