Повідомлення

Перейти до розділу
14 грудня 22:04
Порядок денний засідання Комітету 18.12.2018 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

22 грудня 2017, 13:09

Комітет щиро вітає усіх енергетиків України із професійним святом

 Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітає усіх енергетиків України із професійним святом.
40 років минуло з пуску першого енергетичного реактору в Україні, адже 26 вересня 1977 року було підключено до мережі перший енергоблок Чорнобильської АЕС з реактором типу РВПК-1000 (1000 МВт). Зростаюча потреба в електроенергії, прагнення замінити теплові та гідроелектростанції на потужніші – атомні, сприяли їх швидкому будівництву.
У сучасному світі енергетична галузь є основою економічного розвитку, стабільності, безпеки і благополуччя суспільства. Саме від вашої праці безпосередньо залежить безперебійна робота промислових підприємств, державних установ, шкіл, лікарень, тепло і затишок у будинках.
Ми високо цінуємо ваш професіоналізм та щиро бажаємо усім енергетикам й у подальшому гідно долати усі випробування та примножувати досягнення. У цей святковий день щиро зичимо всім працівникам енергетичної галузі творчих успіхів у роботі, міцного здоров'я, миру, щастя та добробуту!


Комітет Верховної Ради України з питань 
екологічної політики, природокористування та 
ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи