Повідомлення

Перейти до розділу
22 лютого 19:52
Порядок денний засідання Комітету 26.02.2019 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

26 квітня 2018, 11:22

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи!

 26 квітня 2018 року – минають 32 роковини Чорнобильської катастрофи -  величезного екологічного лиха світового масштабу.
Події 1986 року ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці нашого  народу.
Проходять роки, але тривога й досі не покидає тих, хто пам’ятає, як це було, хто заплатив за аварію ціною свого здоров’я та благополуччя.   Тисячі наших співвітчизників назавжди покинули свої домівки, втратили своїх рідних. Герої, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, отримали хронічні захворювання.  І це має  нагадувати усім, що наш обов’язок – зробити все, аби взагалі унеможливити повторення такої катастрофи, поліпшити  соціальний захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Масштаби катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Комітет робить усе можливе для вирішення проблем, спричинених цією катастрофою. Низка законопроектів, що стосуються соціального захисту учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих внесена Комітетом на розгляд Верховної Ради України, окремі вже прийняті в першому читанні.
Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго будемо чути її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра. Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам’яттю до загиблих від радіаційного смерчу.