Повідомлення

Перейти до розділу
22 лютого 19:52
Порядок денний засідання Комітету 26.02.2019 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

26 квітня 2018, 11:56

26 квітня представники Комітету вшанували пам'ять героїв Чорнобиля та постраждалих внаслідок катастрофи на меморіальних заходах у м. Києві

26 квітня 2018 року Комітет складає подяку живим та віддає шану пам'яті спочилим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
О першій годині ночі, у символічний час трагічного вибуху, представники Комітету долучилися до поминального молебну за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи у храмовому комплексі Архангела Михаїла та всіх небесних сил безплотних.
Вранці, о 10:00, представники Комітету також вшанували ліквідаторів та постраждалих під час церемонії покладання квітів до пам'ятного знака "Воїнам Чорнобиля" та меморіального кургану "Героям Чорнобиля" на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи на проспекті Миру, 16 у місті Києві.
Після офіційної церемонії відбулося спілкування з представниками "чорнобильського" громадського руху, активістами та представниками організацій ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інвалідів та постраждалих.