Повідомлення

Перейти до розділу
22 лютого 19:52
Порядок денний засідання Комітету 26.02.2019 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

16 травня 2018, 11:38

Комітет рекомендує прийняти за основу проект Закону № 8048 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення встановленого режиму зон санітарної охорони водних об’єктів)

Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на засіданні 15.05.2018 р. розглянув проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення встановленого режиму зон санітарної охорони водних об’єктів) (реєстр. № 8048 від 19.02.2018 р.),  поданий народним депутатом України І.Куліченко.
Метою законопроекту є посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства, усунення дисбалансу між фактичним розміром заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди та сумою існуючих штрафів, підвищення ефективності здійснення державного контролю у сфері охорони довкілля.
Зважаючи на масові порушення законодавства щодо неправомірного використання, забруднення, виснаження водних ресурсів, загрози забруднення водних об’єктів у районах забору води для централізованого водопостачання населення, лікувальних і оздоровчих потреб, а також невідповідності чинних санкцій за порушення законодавства завданій довкіллю шкоді, Комітет підтримує законопроект та вважає, що його прийняття запобігатиме зловживанням у цій сфері.
За підсумками обговорення депутати ухвалили рішення рекомендувати Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності внести на розгляд Верховної Ради України для прийняття за основу проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення встановленого режиму зон санітарної охорони водних об’єктів) (реєстр. № 8048).