Повідомлення

Перейти до розділу
06 грудня 16:50
13.12.2019 - виїзне засідання Комітету на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» на тему: «Проблемні питання в лісовій галузі та їх законодавче врегулювання» посилання...
06 грудня 16:41
11.12.2019, 11:00 - Круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні» (вул. Грушевського, 18/2, к. 12) + МАТЕРІАЛИ (QR-код) посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

16 липня 2019, 12:32

15 липня 2019 року представники секретаріату Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи взяли участь у нараді «Полісся — дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших у Європі природних районів»

 
15 липня 2019 року представники секретаріату Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи взяли участь у нараді «Полісся — дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших у Європі природних районів». 

Як було зазначено у виступах, Українське товариство охорони птахів з січня 2019 року, за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства, впроваджує на території України міжнародний проект «Полісся — дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших у Європі природних районів», який має на меті створити в одному з найбільших природних районів у центрі Європи природну систему, екологічно спроможну формувати ландшафт та забезпечувати ефективну охорону біорізноманіття.
 Учасники наради засвідчили актуальність проблеми покращення сталого збереження природного середовища Полісся, у тому числі як такої, що значною мірою сприяє пом’якшенню наслідків глобального потепління на регіональному, національному та міжнародному рівнях. 
Представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, установ природно-заповідного фонду України зазначили, що збереженість поліських корінних та похідних природних лісів, річкових долин, болотних масивів та інших особливо цінних для охорони природних середовищ є надзвичайно важливою для України, Європи та у світовому масштабі, що підтверджується визначенням окремих поліських природних об’єктів як таких, що мають міжнародне значення, а також підписаною угодою Сторін в рамках першого Форуму регіонів України і Білорусі (м. Гомель, 26 жовтня, 2018 р.) щодо створення транскордонного Біосферного резервату «Прип’ятське Полісся». 
Учасники також відмітили, що посилення охорони особливо цінних для збереження природних середовищ Полісся є важливою природоохоронною ініціативою.