Повідомлення

Перейти до розділу
13 березня 21:09
Засідання Комітету, заплановане на 18.03.2020, ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Про дату та час буде повідомлено додатково. посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

20 грудня 2019, 14:20

Комітет підтримує прийняття за основу законопроект № 2500 про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції"

Комітет з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні 18 грудня 2019 р. розглянув відповідно до предметів відання проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (реєстр. № 2500 від 27.11.2019 р.), внесений народним депутатом України Лічман Г.В.
Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, він розроблений з метою внесення змін до чинного законодавства України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції". Законопроектом вносяться зміни до деяких законодавчих актів України  в яких містяться посилання, а також використовується термінологія закону, що втратив чинність. Зокрема, замість посилань на  Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції", який втратив чинність, вноситься назва діючого Закону України "Про запобігання корупції".
Законопроектом пропонується внести відповідні зміни до 3 кодексів України та 28 законів України.
За результатами розгляду Комітет вирішив рекомендувати Комітету з питань антикорупційної політики внести пропозицію Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (реєстр. № 2500 від 27.11.2019 р.), внесений народним депутатом України Лічман Г.В., за результатами розгляду в першому читанні прийняти за основу.