12 січня 2018, 22:36

Порядок денний засідання Комітету 16.01.2018

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
_____________________________________________________
(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

16 січня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) (р.№6598, доопрацьований, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності державного управління у сфері охорони рослинного світу (р.№7324, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій збереження лісів (р.№7229, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону) (р.№6749, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування, використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України щодо врегулювання питання виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (р.№7340, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про співробітництво у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків (р.№0173, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок рентної плати за спеціальне використання води (р.№7347,  н.д. І.Рибак)

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію  (вересень 2017 року – січень 2018 року).
План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії  (лютий – липень 2018 року).
Про пропозицію міжвідомчої робочої групи щодо розробки проекту Концепції Загальнодержавної програми поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету спрямованих на розвиток та функціонування системи протипаводкового захисту.