Надрукувати Зменшити зону перегляду

Робочі групи Комітету

07 жовтня 2021, 17:38 ( Комітет )

Робоча група «Про запобігання і відшкодування екологічної шкоди»

Робоча група «Про запобігання і відшкодування екологічної шкоди»

 

Створена відповідно до Рішення № 9 Комітету від 10.02.2021 (Протокол № 67)

 

 

Рішенням № 13 Комітету від 17.02.2021 (Протокол № 68) затверджено склад зазначеної Робочої групи.

 

Голова робочої групи – заступник голови Комітету,

народний депутат України Криворучкіна О.В.

 

Голові робочої групи Криворучкіній О.В. в разі необхідності дозволено вносити зміни до її складу.

 

 

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

«Про запобігання і відшкодування екологічної шкоди»

 

1.

КРИВОРУЧКІНА

Олена Володимирівна

голова робочої групи, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

2.

БОНДАРЕНКО

Олег Володимирович

народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

3.

ОВЧИННИКОВА

Юлія Юріївна

народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

4.

ЛАБУНСЬКА

Анжеліка Вікторівна

 

народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

5.

КРИВОШЕЄВ

Ігор Сергійович

 

народний депутат України, голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

6.

ПРОЩУК

Едуард Петрович

народний депутат України, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

7.

ЗАДОРОЖНИЙ

Андрій Вікторович

 

народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

8.

КОРЯВЧЕНКОВ

Юрій Валерійович

народний депутат України, голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

9.

РЄПІНА

Елла Анатоліївна

народний депутат України, голова підкомітету з питань функціонування небанківських фінансових установ та страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

10.

ЗАХАРЧЕНКО

Володимир Васильович

народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

11.

ШАХМАТЕНКО

Роман Сергійович

заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України

12.

КАНЦУРАК

Віктор Васильович

заступник Голови Державної екологічної інспекції України

13.

БЕРЗІНА

Світлана Валеріївна

голова громадської ради при Міністерстві

екології та природних ресурсів України

14.

СУЩЕНКО

Олександр Миколайович

координатор групи проектів з енергетики та охорони довкілля ПРООН в Україні

15.

ЯШКІНА

Вікторія Сергіївна

національна координаторка проекту ЄС/ПРООН EU4Climate

16.

ВОЛКОВСЬКИЙ

Євген Ігорович

заступник керівника ГО «Центр дослідження суспільної вартості»

17.

МАТУС

Світлана Антонівна

старший радник з питань екологічної політики Всесвітнього фонду природи (WWF) Україна

18.

КРЕНБОК

Артем Валерійович

менеджер проекту благодійного фонду "Право на захист"

19.

БОНДАРЕНКО

Анастасія

Володимирівна 

правовий аналітик благодійного фонду "Право на захист"

20.

БУДІЯНСЬКА

Катерина Віталіївна

фахівець з питань взаємодії з органами влади благодійного фонду "Право на захист"

21.

ЯСТРЕБ

Денис Анатолійович

генеральний директор Національної асоціації страховиків України

22.

КУФТИРЄВ

Павло Вячеславович

голова Комітету з екологічного права та енергетики Асоціації адвокатів України, керуючий партнер «ЮК «Greco»

23.

ПЕТКОВИЧ

Гордана

юридичний експерт КЕ2, проект ЕС APENA 2

24.

ВЕЛІНОВА

Еліна

керівник групи КЕ 1, проект ЕС APENA 2

25.

КОРЖУНОВА

Наталія

керівник групи КЕ 3, проект ЕС APENA 2

26.

МОСІЙЧУК

Тетяна Костянтинівна

Голова Правління страхової компанії «UPSK»

27.

НАВАЛЬКІВСЬКА

Романа Юріївна

Віце-президент об’єднання юридичних осіб «Ліга страхових організацій України»

28.

ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ Вячеслав Валерійович

Генеральний директор Асоціації фінансових інституцій «Страховий бізнес»

29.

ШТАФІНСЬКИЙ

Андрій Михайлович

Голова наглядової ради СК «Український страховий стандарт» 

30.

ОВДІЙ

Дмитро Петрович

Заступник голови правління ПАТ СК «Енергорезерв»

31.

КОЗАЧОК

Оксана Миколаївна

помічник-консультант народного депутата України Криворучкіної О.В.

32.

МОРОЗ

Андрій Олександрович

помічник-консультант народного депутата України Криворучкіної О.В. на громадських засадах

33.

РЯБОВ

Ярослав Володимирович

помічник-консультант народного депутата України Задорожного А.В. на громадських засадах

31.

ЩЕРБАК

Олег Олексійович

Депутат Криворізької міської ради, голова постійної комісії з екології та природних ресурсів Криворізької міської ради