17 вересня 2023, 08:00 ( Вітаємо із професійним святом – Днем працівника лісу!  )

Вітаємо із професійним святом – Днем працівника лісу!


Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості –  День працівника лісу.

Ліс душа нашої планети! І Комітет з питань екологічної політики та природокористування висловлює найщиріші побажання на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню і примноженню, хто береже і рятує ліси.

Два останніх роки змінили життя кожного з нас. Але одночасно показали нам чого ми варті. Кожен сьомий лісівник сьогодні захищає суверенітет нашої країни проти російської агресії. Інші – працюють на місцях і надійно тримають тил, й з перших днів підтримують наших захисників та одночасно економіку держави. Ніщо не стало на заваді вашій щоденній важливій справі плекати ліси, ростити їх, саджати, доглядати і охороняти. Ми незламні. Ми витривалі. Ми непереможні.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, успіхів у лісівничій діяльності. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною та повагою вдячних громадян. Нехай ліси, вирощені вами, шумлять і далі під мирним небом вільної країни.

Зі святом шановні лісівники! Наближаємо перемогу разом!