Повідомлення

Перейти до розділу
01 липня 22:28
Інформаційно-аналітичні матеріали до засідання круглого столу на тему «Чи готова Україна до зміни клімату: роль парламенту» посилання...
08 травня 06:47
Робочі групи Комітету посилання...
08 травня 06:46
Календарний план проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий - липень 2020 р.) посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

10 квітня 2014, 19:04

РІШЕННЯ КОМІТЕТУ № 22/1 про рекомендації слухань у Комітеті на тему "Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи вирішення"

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

 

 

 

 

від 10 квітня 2014 р.                № 22/1

 

 

про рекомендації слухань у Комітеті

на тему "Природно-заповідний фонд:

проблеми та шляхи вирішення"

 

 

 

Розглянувши проект рекомендацій слухань у Комітеті на тему "Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи вирішення", беручи до уваги інформацію надану міністерствами, відомствами, громадськими організаціями, а також пропозиції висловлені у виступах під час обговорення питань та перспектив розвитку природно-заповідного фонду України, Комітет в и р і ш и в:

 

1. Схвалити рекомендації слухань у Комітеті на тему "Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи вирішення" (додаються). 

 

2. Направити рекомендації слухань у Комітеті на тему "Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи вирішення" до Кабінету Міністрів України, обласним державним адміністраціям, Київській міській державній адміністрації, Національній академії наук України, Міністерству екології та природних ресурсів України, Державній екологічній інспекції України та Генеральній прокуратурі України.

 

 

Голова Комітету                                                                 

І.СЕХ