Повідомлення

Перейти до розділу
13 березня 21:09
Засідання Комітету, заплановане на 18.03.2020, ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Про дату та час буде повідомлено додатково. посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Новини

16 березня 2020, 17:37

Комітет вважає за доцільне доопрацювати законопроект № 3022 про мораторій на забудову та зміну цільового призначення земель природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного призначення, а також земель оздоровчого та рекреаційного призначення в місті Одеса


 Комітет відмітив, що чинне законодавство дає можливість врегульовувати питання щодо збереження земель природно-заповідного фонду, рекреаційного та іншого природоохоронного призначення. Тому, задекларована у проекті Закону, спрямованість на зупинення процесу знищення та деградації шляхом забудови земель природоохоронного, рекреаційного та оздоровчого призначення в місті Одеса ставить під сумнів доцільність прийняття законопроекту окремо для одного міста.
Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку зазначає, що чинне законодавство України вже містить норми, які встановлюють заборону чи обмеження будівництва на окремих територіях та об’єктах, що підлягають особливій охороні в Україні у цілому.

докладніше
16 березня 2020, 10:45

Комітет підтримав пропозицію Державного агентства України з управління зоною відчуження щодо погодження спрямування коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами на 2020 р.докладніше
05 березня 2020, 19:51

10.03.2020 - цикл публічних обговорень на тему: Євроінтеграційна платформа у сфері довкілля: реформи для природи


 Комітет спільно з проєктом «Підтримка Парламенту України з питань сталої енергетики та охорони довкілля», що впроваджується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, 10.03.2020 р. проведе цикл публічних обговорень на тему: Євроінтеграційна платформа у сфері довкілля: реформи для природи (обговорення законопроєкту України «Про території Смарагдової мережі» та про зобов’язання України з питань збереження природного середовища існування дикої флори та фауни (оселищ) в рамках угоди про асоціацію)

докладніше
25 лютого 2020, 18:27

25.02.2020 р. Комітет провів засідання круглого столу на тему «Шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві»


 У засіданні круглого столу взяли участь народні депутати України, представники наукової спільноти, а також представники Мінекоенерго, Держекоінспекції, ДСНС, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Київської міськради та міськдержадміністрації, Деснянської райдержадміністрації  і громадськості. Вів засідання голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко О.В.

посилання
24 лютого 2020, 19:06

Матеріали до засідання круглого столу на тему: «Шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві» (25.02.2020)

посилання
24 лютого 2020, 18:49

Комітетом створено Робочу групу щодо стану впливу на довкілля діяльності Дарницької ТЕЦ в м. Києві


 19 лютого 2020 року Комітет з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні заслухав інформацію народного депутата України, заступника Голови Комітету Маріковського Олександра Валерійовича щодо екологічної ситуації у Дарницькому районі міста Києва, пов’язаної з господарською діяльністю Дарницької ТЕЦ, та пропозицію створити Робочу групу щодо стану впливу на довкілля діяльності Дарницької ТЕЦ в м. Києві.

докладніше
21 лютого 2020, 14:05

Комітет підтримує ідею та концепцію законопроектів № 2827 та 2827-1 щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи


Комітет з питань екологічної політики та природокористування розглянув на своєму засіданні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (реєстр. 2827 від 31.01.2020р.), поданий народними депутатами України Кулінічем О.І., Вельможним С.А., Шаховим С.В. та іншими народними депутатами України, та альтернативний проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (реєстр. 2827-1 від 14.02.2020р.), поданий народними депутатами України Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В., Гнатенком В.С. та іншими народними депутатами України.

докладніше
21 лютого 2020, 13:56

Комітет радить доопрацювати ЗП № 2638 про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря»


19 лютого 2020 року Комітет з питань екологічної політики та природокористування розглянув проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» щодо зобов’язань підприємств, установ, організацій та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов’язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, - встановлювати автоматизовані прилади контролю на стаціонарних джерелах викидів, а також оприлюднювати інформацію про викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (реєстр. № 2638 від 19.12.2019), поданий народним депутатом України Мельником П.В.

докладніше