Повідомлення

Перейти до розділу
11 травня 09:11
Порядок денний засідання Комітету 14.05.2019 докладніше
07 лютого 21:10
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Новини

16 травня 2019, 10:10

Продовжується робота VI сесії Глобальної платформи із зменшення ризику стихійних лих


 Представники Комітету та його секретаріату беруть участь у роботі VI сесії Глобальної платформи із зменшення ризику стихійних лих у м. Женева. 

16 травня 2019 р. в рамках зазначеної сесії заплановано проведення таких заходів:
міністерський круглий стіл: "Ризик-орієнтовані" інвестиції та економіка зменшення ризику стихійних лих;

докладніше
15 травня 2019, 18:22

Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти в цілому проект Постанови № 10162 про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей


У пояснювальній записці автори проекту Постанови зауважують, що на протязі чотирьох років до річок Хомора (Хмельницька область) і Случ (Хмельницька, Житомирська та Рівненська області) скидають небезпечні промислові викиди. Винуватцем забруднення органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та місцеві мешканці вказують ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна» та КП «Полонне тепловодопостачання», розташовані в Хмельницькій області.

докладніше
15 травня 2019, 17:12

Представники Комітету беруть участь у VI сесії Глобальної платформи із зменшення ризику стихійних лих


 Сесії із зазначених питань проводяться кожні два роки задля обговорення результатів та викликів у сфері зменшення збитків від стихійних лих і управління відповідними ризиками.
Цьогорічна Сесія організована і проводиться Управлінням ООН по зниженню ризику стихійних лих і є важливим етапом у процесі контролю і реалізації Сендайської рамкової програми по зниженню ризику стихійних лих на 2015-2030 роки. У Сесії беруть участь більше 3500 учасників.

докладніше
15 травня 2019, 16:40

Комітет пропонує прийняти за основу з урахуванням зауважень проект Закону № 10202 про внесення змін до статті 5 Закону України «Про радіочастотний ресурс України»


 Як зазначено у пояснювальній записці, законопроекту розроблено з метою унормування  питань  застосування  оперативно-диспетчерського радіозв’язку, який функціонує у системі ДСНС, під час виконання спільних завдань підрозділами ДСНС та пожежно-рятувальними підрозділами місцевої і добровільної пожежної охорони під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також організації взаємодії для виконання спільних завдань підрозділами відомчої пожежної охорони в зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

докладніше
26 квітня 2019, 12:03

26 квітня представники Комітету взяли участь у заходах, пов'язаних з 33-ми роковинами з дня Чорнобильської катастрофи


Представники Комітету взяли участь у заходах, під час яких було представлено та освячено Книгу Пам'яті.

докладніше
26 квітня 2019, 10:47

26 квітня представники Комітету вшанували пам'ять героїв Чорнобиля та постраждалих внаслідок катастрофи на меморіальних заходах у м. Києві


Представники Комітету взяли участь у поминальному молебні за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи.

докладніше
25 квітня 2019, 14:48

26 квітня 2019 року – 33 роковини Чорнобильської катастрофи


26 квітня 2019 року – 33 роковини Чорнобильської катастрофи – величезного екологічного лиха світового масштабу.
Комітет складає подяку живим та віддає шану пам'яті спочилим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

докладніше
24 квітня 2019, 17:39

Про особистий прийом громадян Першим заступником голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Дирівим А.Б.


Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Дирів Анатолій Борисович 24 квітня 2019 року провів особистий прийом громадян у Верховній Раді України.

докладніше