Повідомлення

Перейти до розділу
01 липня 22:28
Інформаційно-аналітичні матеріали до засідання круглого столу на тему «Чи готова Україна до зміни клімату: роль парламенту» посилання...
08 травня 06:47
Робочі групи Комітету посилання...
08 травня 06:46
Календарний план проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий - липень 2020 р.) посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

26 червня 2020, 21:54

Порядок денний засідання Комітету на 01.07.2020

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

_________________________

1 липня

(у режимі відеоконференції, о 14.30)

ЧИТАТИ МАТЕРІАЛИ ДО ЗАСІДАННЯ

І. Законопроекти з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) (р.№2351, н.д. О.Маріковський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання зменшення скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти (р.№3543, н.д. О. Маріковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання зменшення обсягів скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти, викидів в атмосферне повітря та розміщення відходів (р.№3543-1, н.д. Д. Соломчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо стимулювання зменшення обсягів скидів забруднюючих речовин у водні об'єкти, викидів в атмосферне повітря та розміщення відходів (р.№3632, н.д. Д. Соломчук та ін.).

Інші питання:

Про лист народного депутата України – члена Комітету Прощука Е.П. щодо можливості проведення окремого онлайн обговорення еколого-геологічних проблем Калуського гірничопромислового району з представниками Івано-Франківської ОДА, науковцями Івано-Франківського НТУ нафти і газу та представниками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Про затвердження структури Національної комісії з радіаційного захисту населення України, заступників Голови НКРЗУ та вченого секретаря.