Засідання Комітету № 149 від 28.12.2022

Опубліковано 28 грудня 2022, о 16:44

 Комітет 

28 грудня 2022 р. у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Комітет розглянув питання щодо законопроекту про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення (реєстр. № 6004), внесеного народним депутатом України Устіновою О.Ю., іншими народними депутатами України, та альтернативних до нього законопроектів, зокрема, законопроекту про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності (реєстр. № 6004-1), внесеного народним депутатом України Марусяком О.Р. та іншими народними депутатами України, законопроекту про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля (реєстр. № 6004-2), внесеного народним депутатом України Бондаренком О.В. та іншими народними депутатами України, а також текст законопроекту про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля, відповідно до Рішення Комітету № 148/1 від 22.12.2022 року.

Обговоривши положення підготовленого тексту законопроекту про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля, народні депутати – члени Комітету висловилися на його підтримку. На їхню думку, текст підготовленого законопроекту спрямований на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення затвердити текст підготовленого законопроекту про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля. Голові Комітету та народним депутатам – членам Комітету доручено в установленому порядку подати на реєстрацію підготовлений законопроект. Після реєстрації законопроекту у Верховній Раді України вирішено надіслати його до Кабінету Міністрів України для надання відповідного висновку і пропозицій, в тому числі щодо відповідності норм законопроекту міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу і до Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу для підготовки експертного висновку.

Переглянути матеріали до засідання

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку