Засідання Комітету № 151 від 18.01.2023

Опубліковано 18 січня 2023, о 16:18

 Комітет 

18 січня 2023 р. у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

На цьому засіданні Комітет затвердив доповнення до пропозицій щодо питань, які потребують законодавчого врегулювання, до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2023 рік. Вони, зокрема, стосуються опрацювання законопроектів про розміщення на ринку засобів захисту рослин і агрохімікатів, про національний екологічний фонд, про внесення змін до деяких законів України щодо визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій та забезпечення населення інформацією про їх радіаційний стан.

Також на засіданні було затверджено Звіт про роботу Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування за період восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Окрім цього було затверджено План роботи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на період дев’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Переглянути матеріали до засідання

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку