Головна > Документи > Слухання > Круглі столи, наради

Повідомлення

Перейти до розділу
02 грудня 11:50
Порядок денний засідання Комітету на 07.12.2022 докладніше
25 листопада 11:23
Порядок денний засідання Комітету на 30.11.2022 докладніше
18 листопада 10:08
Порядок денний засідання Комітету на 24.11.2022 докладніше
11 листопада 14:14
Порядок денний засідання Комітету на 17.11.2022 докладніше
08 листопада 14:46
10 листопада 2022 року відбудуться слухання у Комітеті на тему: «Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та його відновлення до природного стану» докладніше
08 листопада 14:44
Порядок денний засідання Комітету на 09.11.2022 докладніше
25 лютого 2020, 18:24

25.02.2020 р. Комітет провів засідання круглого столу на тему «Шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві» (відеозвіт + стенограма + матеріали)

 Відповідно до Плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на період третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 25 лютого ц.р. відбулося засідання круглого столу на тему «Шляхи вирішення екологічних проблем на  території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві» (дивитися відеозвіт , читати  стенограму , читати матеріали круглого столу).
У засіданні круглого столу взяли участь народні депутати України, представники наукової спільноти, а також представники Мінекоенерго, Держекоінспекції, ДСНС, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Київської міськради та міськдержадміністрації, Деснянської райдержадміністрації  і громадськості. Вів засідання голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко О.В.
Були заслухані доповіді голови  постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Ялового К.В. та  завідувача відділу біологічно активних речовин Інституту органічної хімії НАН України Волочнюка Д.М.
З пропозиціями щодо вирішення нагальних питань, що стосуються колишнього ВАТ «Радикал», виступили голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Т.В., начальник Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Мальований А.М., арбітражний керуючий Ткачук А.В., голова правління благодійної організації «Життя Всупереч» Пілкін А.С., директор ТОВ «Науково-дослідний центр «Екологія довкілля» Оводенко Т.С., начальник управління техногенної безпеки ДСНС Поліщук Т.В., начальник Державної екологічної інспекції Столичного округу Волков С.С., в.о. директора Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки Мінекоенерго Стрілець Р.О., народні депутати України Швець С.Ф. та Яременко Б.В.
Учасники засідання обговорили існуючу ситуацію на території колишнього ВАТ «Радикал», можливі шляхи її вирішення, які першочергові заходи необхідно здійснити, обсяг необхідних фінансових ресурсів. Було запропоновано надати секретаріату Комітету  в стислі строки пропозиції до рекомендацій круглого столу, які будуть затвердженні на засіданні Комітету.