Проект станом на 24.01.2024

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування

(режим відеоконференції)

26.01.2024 року об 11:00 год

 

Законопроекти, щодо яких Комітет визначено головним

 

1.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо уточнення повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту та інших державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури

(реєстр. № 10409 від 15.01.2024), внесений народним депутатом України Бондаренком О.В. та іншими народними депутатами України.

 

 

Законопроекти, до яких Комітет має подати свої пропозиції

2.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження відповідальності за недотримання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»

(реєстр. № 10410 від 15.01.2024), внесений народним депутатом України Бондаренком О.В. та іншими народними депутатами України.

 

 

Питання для розгляду

 

3.

Інформація щодо кандидатур до складу постійних делегацій Верховної Ради України у парламентських органах міжнародних організацій.

 

4.

Про лист народного депутата України Криворучкіної О.В. щодо реалізацій деяких положень Закону України «Про управління відходами» № 2320-ІХ від 20.06.2022 р. 

 

Для включення до порядку денного

5.

Про лист народного депутата України Прощука Е.П. щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на території Калуського району Івано-Франківської області внаслідок аварійного припинення функціонування ТОВ «Карпатнафтохім».

 

 Матеріали до засідання.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку