Повідомлення

Перейти до розділу
20 лютого 19:49
25.02.2020 р., 10:00 - Круглий стіл на тему: «Шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві» докладніше
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

14 січня 2020, 13:06

Робоча група з підготовки проектів законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відношення до тварин у розважальній діяльності), про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними)

Робоча група з підготовки проектів законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відношення до тварин у розважальній діяльності), про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними)

створена відповідно до рішення Комітету від 26 листопада 2019 р. № 15/9-1.

Голова робочої групи – голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду Овчинникова Юлія Юріївна

Голові робочої групи надано право за погодженням з Головою Комітету вносити зміни до складу зазначеної робочої групи.

Відповідальний працівник секретаріату – головний консультант Омельянець Сергій Миколайович.

 

 

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
з підготовки проектів законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відношення до тварин у розважальній діяльності), про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними)

 

1.     

ОВЧИННИКОВА

Юлія Юріївна

Голова робочої групи, народний депутат України, Голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду

2.     

БОНДАРЕНКО

Олег Володимирович

Народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування

3.     

КРИВОРУЧКІНА

Олена Володимирівна

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

4.     

МАРІКОВСЬКИЙ

Олександр Валерійович

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

5.     

ФЕЛЬДМАН

Олександр Борисович

Народний депутат України, Секретар Комітету з питань екологічної політики та природокористування

6.     

АНДРІЙОВИЧ
Зіновій Мирославович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

7.     

КРИВОШЕЄВ

Ігор Сергійович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

8.     

ПРОЩУК

Едуард Петрович

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

9.     

ВАСИЛЕНКО

Леся Володимирівна

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

10.  

БОГДАНОВИЧ Ганна Вікторівна

(за згодою)

Начальник Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства енергетики та охорони довкілля України

11.  

ДОМАШЛІНЕЦЬ Володимир Григорович

(за згодою)

Начальник відділу охорони тваринного світу Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства енергетики та охорони довкілля України

12.  

КЛИМЕНОК Ігор Михайлович

(за згодою)

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»

13.  

БІЛАШ Павло Миколайович

(за згодою)

Генеральний директор директорату мистецтв Міністерства культури України

14.  

ЛАВРО Євген Володимирович

(за згодою)

Керівник експертної групи формування політики у сфері мистецтв Директорату мистецтв Міністерства культури України

15.  

ШЕРЕМЕТ Іван Миколайович

(за згодою)

Начальник Управління мисливського господарства та полювання Держлісагентства

16.  

БАБІЧ Олег Ігорович

(за згодою)

Заступник Голови-голова комітету з питань екологічного права, Громадська Рада при Міністерства енергетики та охорони довкілля України

17.  

БАЙЛО Андріана Орестівна

(за згодою)

Голова громадської організації «Зелена Сила -Green Power»

18.  

БОГДАН Наталія Ігорівна

(за згодою)

Помічник-консультант народного депутата України Ю.Ю.Овчинникової

19.  

БОЙКО Іван Миколайович

(за згодою)

Лісничий, ДП «Кутськє лісове господарство»

20.  

БОРЕЙКО Володимир Євгенович

(за згодою)

Помічник-консультант народного депутата України

О.В. Маріковського

21.  

БУЧКО Володимир Володимирович

(за згодою)

Заступник директора Галицького НПП, Голова громадської екологічної організації "Еко-Галич"

22.  

ВАСИЛЮК Олексій Володимирович

(за згодою)

Голова Правління, ГО "Українська природоохоронна група"

23.  

ВИХОР Богдан Іванович

(за згодою)

Керівник напрямку "Дика природа" Всесвітній фонд захисту природи

24.  

ГІМАЗЕТДІНОВ Булат Салаватович

(за згодою)

Заступник голови ГО "Молодіжна просвіта"

25.  

КОЛМИЧКОВ Гліб

(за згодою)

Громадський діяч

26.  

ДУБ Василь Ярославович

(за згодою)

Директор A-chip

27.  

ДУДКА Віталій Петрович

(за згодою)

Начальник Юридичного відділу Держлісагентства

28.  

ІВАНОВ Сергій Богданович

(за згодою)

Помічник-консультант народного депутата України Лабунської А.В.

29.  

КІСЛІЧЕНКО Олена Іванівна

(за згодою)

Юрист, ІАБ - інформаційно-аналітичне бюро адвокатів тварин

30.  

КОВАЛЕНКО Олексій Лелевич

(за згодою)

Голова ГО "Форум розвитку громадянського суспільства"

31.  

КОПАЧ Віктор Петрович

(за згодою)

Голова ГО "Міжнародні системи реєстрації"

32.  

КОРОБКО Ірина Ігорівна

(за згодою)

Президент ГО «Юристи за захист тварин»

33.  

КОШАК Оксана Володимирівна

(за згодою)

Директор Львівського комунального підприємства "Лев"

34.  

КУДІНА Іванна Михайлівна

(за згодою)

Керівник міжнародного проекту з благополуччя ведмедів в неволі, ГО "Еко-Галич"

35.  

КУЦЬ Наталія Романівна

(за згодою)

Юрисконсульт, аналітик, МБО "Екологія-Право-Людина"

36.  

ЛОСІК Алла Олегівна

(за згодою)

Віце-президент Всеукраїнської спілки громадських організацій "Асоціація зоозахисних організацій України"

37.  

ЛУГОВИЙ Владислав Віталійович

(за згодою)

Волонтер ГО "Сумське товариство захисту тварин"

38.  

ЛУЦЮК Людмила Олександрівна

(за згодою)

Адвокат з прав тварин "ІАБ - інформаційно-аналітичне бюро адвокатів тварин"

39.  

МЕЗІНОВА Олександра Вікторівна

(за згодою)

Президент БО БФ Сіріус, керівник притулку Сіріус, голова комісії при захисту тварин при Департаменті Благоустрою КМДА

40.  

МІНЯЙЛО Анатолій Анатолійович

(за згодою)

Доцент, Національний університет біоресурсів і природокористування України

41.  

ПОДВОЙСЬКА Ірина Геннадіївна

(за згодою)

Керівник  ГС "Центр порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин "Добрий дім"

42.  

ПОЛЯНСЬКА Катерина Валентинівна

(за згодою)

Еколог, Міжнародна благодійна організація "Екологія-Право-Людина"

43.  

ПУШКОВ Антон Ігорович

(за згодою)

Голова ГО "Альянс Захисників Тварин"

44.  

РУДЕНКО Світлана Юріївна

(за згодою)

Волонтер, Юрист-адвокат, ГО "Відкриті клітки Україна"

45.  

САЄНКО Ірина Вікторівна

(за згодою)

Юрист

46.  

СИПЛЕНКО Олександр Володимирович

(за згодою)

Голова громадської організації, адвокат, ГО "Сумське товариство захисту тварин"

47.  

СІПЄЄВ Віктор Анатолійович

(за згодою)

Помічник-консультант народного депутата України Овчинникової Ю.Ю.

48.  

СОРОКА Катерина Олегівна

(за згодою)

Юрист, ГО «Єдина планета»

49.  

СТАНИШЕВСЬКА Інна Володимирівна

(за згодою)

Член постійної комісії по захисту тварин при КМДА

50.  

СТЕПАНЕНКО Валерія Володимирівна

(за згодою)

Юрист, Член Правління Асоціації зоозахисних організацій України, ГО "Конотопська зоозахисна організація "Друзі тварин"

51.  

СТЕЦЕНКО Микола Пилипович

(за згодою)

Президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація природоохоронних територій України"

52.  

СТУПЧУК Роман Михайлович

(за згодою)

Мисливствознавець, ТОВ МСК "Сокіл"," Всеукраїнська мисливська спілка"

53.  

СУРКОВА Марина Леонідівна

(за згодою)

Віце-президент Всеукраїнської спілки громадських організацій "Асоціація зоозахисних організацій України"

54.  

СУХОМОЗСЬКА Оксана Володимирівна

(за згодою)

Керівник блоку врегулювання ризиків медичного страхування

55.  

ТІТАРЕНКО Яна Олександрівна

(за згодою)

Молодший науковий співробітник УкрНЦЕМ

56.  

ТРУНОВА Марія Степанівна

(за згодою)

Голова ГС "Українське об’єднання захисників тварин"

57.  

ХАРЬКОВ Сергій Володимирович

(за згодою)

Заступник генерального директора Київського зоологічного парку загальнодержавного значення

58.  

ЧАЙКА Галина Михайлівна

(за згодою)

Консультант, Асоціація військових вчених

59.  

ШАРОНИНА Оксана Сергіївна

(за згодою)

Голова, ГО "Надiя на життя"

60.  

ШЕРЕМЕТЬЄВА Олена Олександрівна

(за згодою)

Фелинолог, фахівець по хижим котам

61.  

ШЕФІР Лариса Миколаївна

(за згодою)

Громадський діяч

62.  

ШКВИРЯ Марина Геннадіївна

(за згодою)

Координаторка проекту, Притулок для ведмедів "Біла Скеля"

63.  

ШУЛЯК Надія Олександрівна

(за згодою)

Керуючий партнер АО "Краун"

64.  

ЯНІШ Євгенія Юріївна

(за згодою)

М. н. с., кандидат біологічних наук Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАНУ

65.  

ВАРЧЕНКО Марія Миколаївна

(за згодою)

Керівник ГО "Зооплатформа", керівник притулку "Зооплатформа"