Повідомлення

Перейти до розділу
17 вересня 16:54
Порядок денний засідання Комітету на 23.09.2020 докладніше
14 вересня 18:10
Порядок денний засідання Комітету на 16.09.2020 докладніше
08 вересня 16:14
Порядок денний засідання Комітету 09.09.2020 докладніше
29 серпня 13:02
Порядок денний засідання Комітету на 02.09.2020 посилання...
05 серпня 11:44
Звіт про роботу Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування за період третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

14 січня 2020, 13:27

Робоча група для напрацювання проекту Закону України про території Смарагдової мережі

Робоча група для напрацювання проекту Закону України про території Смарагдової мережі

створена відповідно до Рішення Комітету від 26 листопада 2019 р № 15/9.

Голова робочої групи – Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко Олег Володимирович.

Голові Комітету надано право вносити зміни до складу зазначеної робочої групи.

Відповідальний працівник секретаріату – головний консультант Воловенко Ольга Петрівна.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
з підготовки узгодженого проекту Закону України

про території Смарагдової мережі

 

1.     

БОНДАРЕНКО

Олег Володимирович

Голова робочої групи, народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування

2.     

ОВЧИННИКОВА

Юлія Юріївна

Народний депутат України, Голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду

3.     

КРИВОРУЧКІНА

Олена Володимирівна

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

4.     

МАРІКОВСЬКИЙ

Олександр Валерійович

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

5.     

ФЕЛЬДМАН

Олександр Борисович

Народний депутат України, Секретар Комітету з питань екологічної політики та природокористування

6.     

АНДРІЙОВИЧ
Зіновій Мирославович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

7.     

КРИВОШЕЄВ

Ігор Сергійович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

8.     

ПРОЩУК

Едуард Петрович

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

9.     

ВАСИЛЕНКО

Леся Володимирівна

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

10.  

МАТУСЕВИЧ

Олександр Борисович

(за згодою)

Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

11.  

КЛІД Віктор Васильович

(за згодою)

Директор Департаменту  екомережі  та природно-заповідного фонду Міністерства енергетики та охорони довкілля України

12.  

БОГДАНОВИЧ Ганна Вікторівна

(за згодою)

Начальник Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства енергетики та охорони довкілля України

13.  

АЛІЄВ Каміл Тимурович

(за згодою)

Директор ТОВ Техноопттрейдинг

14.  

АРТЕМЕНКО Ігор Олександрович

(за згодою)

Заступник Голови Президії Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи

15.  

БОГДАН Наталія Ігорівна

(за згодою)

Помічник-консультант народного депутата України Овчинникової Ю.Ю.

16.  

ВАСИЛЮК Олексій Володимирович

(за згодою)

Голова Правління ГО «Українська природоохоронна група»

17.  

ВЛАСЕНКО Наталія Олександрівна

(за згодою)

Кандидат біологічних наук, доцент, ПНПУ імені В.Г. Короленка

18.  

ГУЛАЙ Олександр Володимирович

(за згодою)

Декан природничо-географічного факультету , доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

19.  

ДІДУХ Яків Петрович

(за згодою)

Зав. відділом геоботаніки та екології, Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

20.  

ДОМАШЛІНЕЦЬ Володимир Григорови

(за згодою)

Начальник відділу охорони тваринного світу Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства енергетики та охорони довкілля України

21.  

ДРАПАЛЮК Анастасія Миколаївна

(за згодою)

Начальник відділу формування і розвитку екомережі та територій природно-заповідного фонду Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінекоенерго

22.  

ДУДКА Віталій Петрович

(за згодою)

Начальник Юридичного відділу Міністерства енергетики та охорони довкілля України

23.  

ІВАНОВ Сергій Богданович

(за згодою)

Помічник народного депутата України Лабунської А.В.

24.  

КЛІТКО Олександр

(за згодою)

Менеджер проектів сектору “навколишнє середовище” Представництва ЄС в Україні

25.  

КОРОТЧЕНКО Ірина Андріївна

(за згодою)

Зав. лабораторії охорони фіторізноманіття та рослинних ресурсів, Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

26.  

КОСТЮШИН Василь Анатолійович

(за згодою)

Начальник відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України

27.  

КУЗЕМКО Анна Аркадіївна

(за згодою)

Ботанік

28.  

ЛОСІК Алла Олегівна

(за згодою)

Віце-Президент Всеукраїнської спілка громадських організацій "Асоціація зоозахисних організацій України"

29.  

МАРЧУК Юрій Миколайович

(за згодою)

Голова Товариства лісівників України, завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП України

30.  

МАТВЄЄВ Сергій Ростиславович

(за згодою)

Заступник директора екомережі та природно-заповідного фонду Мінекоенерго – начальник відділу

31.  

МАТЕЙЧИК Василь Іванович

(за згодою)

Начальник відділу лісового господарства – заступник начальника Управління лісового господарства та відтворення лісів Держлісагентства

32.  

МІНЯЙЛО Анатолій Анатолійович

(за згодою)

Доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України

33.  

НОВИЦЬКИЙ Василь Петрович

(за згодою)

заст. директора з наукової роботи / викладач кафедри екології та біотехнології, доктор наук зі спеціальності екологія Білоцерківського національного аграрного університету

34.  

ПАРЧУК Григорій Васильович

(за згодою)

Начальник відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Мінекоенерго

35.  

ПОЛЯКОВА Любов Володимирівна

(за згодою)

Завідувач Сектору міжнародних відносин, науки та зв'язків з громадськістю Державного агентства лісових ресурсів України

36.  

ПОЛЯНСЬКА Катерина Валентинівна

(за згодою)

Еколог Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина"

37.  

ПРОЦЬ Богдан Григорович

(за згодою)

Завідуючий лабораторії екології рослин Державного природознавчого музею НАН України

38.  

СІПЄЄВ Віктор Анатолійович

(за згодою)

Помічник-консультант народного депутата України Овчинникової Ю.Ю.

39.  

СКРИЛЬНІКОВ Дмитро

(за згодою)

Юрист

40.  

СОЛЯНИК Костянтин Феліксович

(за згодою)

Директор ТОВ "Екосолум"

41.  

СТЕЦЕНКО Микола Пилипович

(за згодою)

Президент Громадської організації «Асоціація природоохоронних територій України»

42.  

ТЄСТОВ Петро Сергійович

(за згодою)

Аналітик МБО «Екологія-Право-Людина»

43.  

ТІТАРЕНКО Яна Олександрівна

(за згодою)

Молодший науковий співробітник УкрНЦЕМ

44.  

ТОМЧЕНКО Олександр Володимирович

(за згодою)

Заступник начальника відділу наукового забезпечення галузі та обліку рибогосподарських водних об'єктів Управління регулювання рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі, Державного агентства рибного господарства України

45.  

ХРУТЬБА Андрій Сергійович

(за згодою)

Заступник голови організації ГО "Друге життя"

46.  

ЯНІШ Євгенія Юріївна

(за згодою)

М. н. с., кандидат біологічних наук Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАНУ