Повідомлення

Перейти до розділу
08 квітня 15:10
Порядок денний засідання Комітету на 15.04.2021 докладніше
08 квітня 14:51
Порядок денний засідання Комітету на 14.04.2021 докладніше
01 квітня 12:13
Порядок денний засідання Комітету на 07.04.2021 докладніше
31 березня 16:08
8 квітня 2021 р. відбудуться слухання у комітеті на тему: «35-ті роковини Чорнобильської катастрофи: проблеми та перспективи розвитку зони відчуження» докладніше
30 березня 12:04
Порядок денний засідання Комітету на 31.03.2021 докладніше
06 травня 2020, 16:52

Робоча група з питань природно-заповідного фонду

Робоча група з питань природно-заповідного фонду

Створена відповідно Протоколу № 29 від 06 травня 2020 року (протокольне рішення щодо питання № 15).

Голова робочої групи – голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду, народний депутат України Овчинникова Юлія Юріївна.

Голові робочої групи надано право формувати та вносити зміни до складу робочої групи.

 

Станом на 13.10.2020 головою Робочої групи сформовано такий її склад:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада, організація

1.     

БОНДАРЕНКО

Олег Володимирович

Народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування

2.     

ОВЧИННИКОВА

Юлія Юріївна

Народний депутат України, Голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду

3.     

КРИВОРУЧКІНА

Олена Володимирівна

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

4.     

МАРІКОВСЬКИЙ

Олександр Валерійович

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

5.     

АНДРІЙОВИЧ

Зіновій Мирославович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

6.     

ВАСИЛЕНКО

Леся Володимирівна

 

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

7.     

КРИВОШЕЄВ

Ігор Сергійович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

8.     

МИКИША

Дмитро Сергійович

Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

9.     

ПРОЩУК

Едуард Петрович

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

10.  

РУДИК

Кіра Олександрівна

Народний депутат України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

11.  

ЯЦЕНКО

Антон Володимирович

Народний депутат України, Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування

12.  

КРАСНОЛУЦЬКИЙ

Олександр Васильович

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України (за згодою)

13.  

АЛЬПЕРОВИЧ

Борис Євгенович

Генеральний директор ТОВ «Австрійсько-Українська Компанія ЕКО-ІНВЕСТ» (за згодою)

14.  

АРУСТАМЯН

Едуард Максимович

Директор департаменту екомережі та природно-заповідного-фонду Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів (за згодою)

15.  

БОБРОВА

Яна Вікторівна

Виконавча директорка БО «БФ «Пелі кен лів» (за згодою)

 

16.  

БОГДАН

Наталія Ігорівна

Помічник-консультант народного депутата України Овчинникової Ю.Ю. (за згодою)

17.  

БОГОМАЗ

Михаи?ло Володимирович

Експерт зі сталого лісового господарства (за згодою)

 

18.  

БУДЗІНСЬКИЙ

Ігор Леонідович

Начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів Державного агентства лісових ресурсів України (за згодою)

 

19.  

ВАСИЛЮК

Олексій Володимирович

Голова Правління ГО «Українська природоохоронна група» (за згодою)

 

20.  

ВЛАСЕНКО

Сергій Геннадійович

Перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України

 

21.  

ГАЛУЩЕНКО

Олександр Миколайович

Директор Чорнобильський радіаційно-екологічного біосферного заповідника (за згодою)

 

22.  

ГАЛЬЧЕНКО

Надія Павлівна

В.о. директора регіонального ландшафтного парку КУ ПЗФ РЛП «Кременчуцькі плавні» Полтавської облради, доцент, кандидат біологічних наук (за згодою)

23.  

ГЛАДКЕВИЧ

Сергій Олексійович

Незалежний експерт дикої природи, журналіст (за згодою)

 

24.  

ДРАПАЛЮК

Анастасія Миколаївна

Начальник відділу формування і розвитку екомережі та територій природно-заповідного фонду Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів (за згодою)

 

25.  

ДІКОВИЦЬКИЙ

Володимир Миколайович

В.о. директора Нобельського національного природного парку (за згодою)

26.  

ДЯКОНОВИЧ

Ілля Мар’яновича

Начальник управління використання водних об’єктів та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (за згодою)

 

27.  

ЖИГАЛЕНКО

Олександр Анатолійович

Учений секретар Державної установи «Інститут еволюційної екології НАН України» (за згодою)

 

28.  

ЗУБ

Леся Миколаївна

Завідувач лабораторії охорони та відтворення біорізноманіття Державної установи «Інститут еволюційної екології НАН України» (за згодою)

29.  

КАРЄЛОВА

Лариса Василівна

Представниця ВГО «Природа. Наука. Технології» (за згодою)

 

30.  

КОВАЛЕНКО

Ігор Миколайович

Декан факультету агротехнологій та природокористування доктор біологічних наук, професор Сумського національного аграрного університету (за згодою)

admin@snau.edu.ua

31.  

КРАВЕЦЬ

Павло Васильович

Директор Національного представництва FSC в Україні (за згодою)

32.  

КОНІЩУК

Василь Васильович

Доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу охорони ландшафтів, збереження біорізноманіття і природозаповідання Інституту агроекології і природокористування НААН (за згодою)

33.  

КОСТЮШИН

Василь Анатолійович

Завідувач відділом моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України (за згодою)

34.  

КУЛАГА

Юрій Васильович

Заступник генерального директора з розвитку ТОВ «Австрійсько-Українська Компанія ЕКО-ІНВЕСТ» (за згодою)

35.  

КУЛІБАБА

Діана Олегівна

Членкиня правління громадської оргнаізації «Донецька обласна молодіжна громадська організації «Молодіжна ініціатива міст» (за згодою)

 

36.  

ЛОТОЦЬКА

Тетяна Вікторівна

Експертка з питань екології та захисту довкілля (за згодою)

 

37.  

ЛЮБЧЕНКО

Ганна Олександрівна

доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліораціи? НУБіП Украі?ни, консультант проєкту «Лісосмуги життя» БО «БФ «Пелі кен лів» (за згодою)

 

38.  

МАРЧУК

Юрій Миколайович

Голова Товариства лісівників України, завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП України (за згодою)

39.  

МАТВЄЄВ

Сергій Ростиславович

Заступник директора екомережі та природно-заповідного фонду Мінекоенерго – начальник відділу (за згодою)

40.  

МАТУС

Світлана Антонівна

Координатор з питань екологічної політики WWF (за згодою)

 

41.  

НІКОЛАЙЧУК

Вікторія Анатоліївна

Начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Нобельського національного природного парку (за згодою)

42.  

ОСАДЧУК

Ігор Степанович

Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області (за згодою)

 

43.  

ПЕТРОВИЧ

Олеся Зіновіївна

головнии? спеціаліст відділу координаціі? еколого-освітньоі? та рекреаціи?ноі? діяльності Департаменту заповідноі? справи Міністерства енергетики Украі?ни, консультант проєкту «Лісосмуги життя» БО «БФ «Пелі кен лів» (за згодою)

 

44.  

ПЛОХИЙ

Володимир Віталійович

Старший оперуповноважений в особливо важливих справах УСБУ у Дніпроветровській області (за згодою)

45.  

ПОЛЯНСЬКА Катерина Валентинівна

Еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» (за згодою)

46.  

СІПЄЄВ Віктор Анатолійович

Помічник-консультант народного депутата України Михайлюк Г.О. (за згодою)

 

47.  

СПІНОВА

Юлія Олексіївна

Старша викладачка кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія», екологиня ГО «Українська природоохоронна група» (за згодою)

 

48.  

СТЕФУРАК

Юрій Петрович

Директор національного природного парка «Гуцульщина» (за згодою)

 

49.  

ТЄСТОВ

Петро Сергійович

Аналітик МБО «Екологія-Право-Людина» (за згодою)

 

50.  

ТОДОРЧУК

Олександр Валерійович

Засновник гуманістичного руху «UAnimals» (за згодою)

51.  

ХРУТЬБА

Андрій Сергійович

Заступник голови організації ГО «Друге життя», представник НПП Голосіївський (за згодою)

 

52.  

ЦІЛЬВІК

Олег Валерійович

Радника Голови Державного космічного Агентства України (за згодою)

 

53.  

ЧУРІЛОВ

Андрій Михайлович

Доцент кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції, кандидата біологічних наук ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України (за згодою)

 

54.  

ЩЕРБИНА

Валентин Михайлович

Віце-президент громадської організації «Професійна асоціація екологів України», головний еколог Національної поліції України (за згодою)

 

55.  

ЯКИМЧУК

Аліна Юріївна

Професорка кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природокористування, професор, д.е.н. (за згодою)

 

56.  

ЯНЧЕВСЬКИЙ

Сергій Леонтійович

Начальник інформаційно-аналітичного відділу Національного центру управління та випробувань космічних засобів (за згодою)

57.  

ЯРОЦЬКИЙ

Володимир Юрійович

Провідний інженер лабораторії моніторингу та сертифікації лісів, Український орден «Знак Пошани» науково-дослідний інститут лісового г-ва та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького (за згодою)