Повідомлення

Перейти до розділу
13 березня 21:09
Засідання Комітету, заплановане на 18.03.2020, ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Про дату та час буде повідомлено додатково. посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

17 січня 2020, 20:58

Комітет висловився на підтримку системно пов'язаних законопроектів №№ 2558 та 2657, що стосуються відносин у сфері перевезення живих тварин, а також окремих питань карантину

Комітет рекомендує прийняти за основу внесені народними депутатами України Шкрум А.І., Овчинниковою Ю.Ю., Рудик К.О. та іншими народними депутатами України (разом 15 суб'єктів) системно пов'язані проекти законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються відносин у сфері перевезення живих тварин, а також окремих питань карантину (інших ветеринарно-санітарних положень) (реєстр. № 2558 від 09.12.2019 р.) та про внесення змін до Митного кодексу України, що стосуються відносин у сфері перевезення живих тварин, а також окремих питань карантину (реєстр. № 2657 від 20.12.2019 р.).
Проекти спрямовані на унеможливлення пропуску через державний кордон України живих тварин в пунктах пропуску (контролю) у яких відсутня карантинна станція (карантинний пост) та заборони проведення попереднього документального контролю товару у вигляді живих тварин посадовими особами органу доходів і зборів товарів в разі відсутності в пункті пропуску карантинної станції (посту).
Їх прийняття сприятиме вдосконаленню законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження при перевезенні живих тварин в межах митного простору України, а також дозволить захистити права громадян на сприятливу епідеміологічну ситуацію у зв'язку з удосконаленням законодавства, що стосується проведення карантинних та інших ветеринарно-санітарних заходів щодо живих тварин при перетині державного кордону України.