Повідомлення

Перейти до розділу
19 жовтня 11:51
Порядок денний засідання Комітету на 22.10.2021 докладніше
19 жовтня 11:45
Засідання Комітету перенесено докладніше
13 жовтня 16:12
Порядок денний засідання Комітету на 21.10.2021 докладніше
13 жовтня 15:41
20.10.2021 відбудеться засідання круглого столу на тему: "Шляхи реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди" докладніше
07 жовтня 14:54
Порядок денний засідання Комітету на 13.10.2021 докладніше
07 жовтня 14:48
Порядок денний засідання Комітету на 11.10.2021 докладніше
17 вересня 2021, 11:30

Привітання з Днем працівника лісу

 Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України!

 

Вітаємо із професійним святом – Днем працівника лісу!

 

День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України.

Комітет з питань екологічної політики та природокористування відмічає особливий професіоналізм та самовіддачу працівників лісової галузі. Щодня невтомно працюючи, лісівники створюють десятки гектарів нових насаджень, охороняють ліси від пожеж, хвороб та шкідників, самовільних рубок, браконьєрського полювання.

Попереду у працівників лісового господарства стоїть нелегка справа поставлена Указом Президента України Володимиром Зеленським – реалізація проекту «Зелена країна», метою якого є за 10 років збільшити площі лісів на один мільйон гектарів і у найближчі три роки висадити в Україні один мільярд дерев.

Реалізація проекту збільшить зелені легені нашої планети, символ нашого майбутнього, чистого і красивого природнього середовища.

Від усієї душі щиро вітаємо всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Бажаємо всім Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, успіхів у лісівничій діяльності. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних громадян.

Нехай ліс, вирощений Вами, приносить радість і задоволення від спілкування з ним, несе у Ваші оселі душевне тепло і родинний затишок.

 

 

З повагою

Голова Комітету                                                    О. БОНДАРЕНКО