Повідомлення

Перейти до розділу
05 серпня 13:01
Порядок денний засідання Комітету на 11.08.2022 докладніше
21 липня 10:40
Порядок денний засідання Комітету на 28.07.2022 докладніше
09 липня 16:22
Порядок денний засідання Комітету на 13.07.2022 докладніше
07 липня 09:06
Порядок денний засідання Комітету на 07.07.2022 докладніше
30 червня 14:57
Порядок денний засідання Комітету на 06.07.2022 докладніше
17 червня 12:48
Порядок денний засідання Комітету на 22.06.2022 докладніше
26 листопада 2019, 09:31

Робоча група з питань охорони, використання та відтворення водних біоресурсів

Робоча група з питань охорони, використання та відтворення
водних біоресурсів

 створена відповідно до рішення Комітету від 01 листопада 2019 року № 10/3.

Голова робочої групи - голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко Олег Володимирович

Відповідальний працівник секретаріату – головний консультант Ярмоленко Оксана Василівна

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

(станом на 20.12.2019 р.)

 

1.

БОНДАРЕНКО
Олег

Володимирович

народний депутат України, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова робочої групи

2.

КРИВОРУЧКІНА Олена Володимирівна

народний депутат України, заступник голови Комітету

3.

АНДРІЙОВИЧ Зіновій Мирославович

народний депутат України, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

4.

ОВЧИННИКОВА Юлія

Юріївна

народний депутат України, голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду

5.

ЯКИМЕНКО

Павло

Віталійович

 

народний депутат України, голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища

6.

АЛЕКСАНДРОВ

Борис Георгійович

директор Інституту морської біології НАН України (за згодою)

7.

АФАНАСЬЄВ

Сергій Олександрович

директор Інституту гідробіології
НАН України (за згодою)

8.

БОНДАР

Олександр Іванович

Ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (за згодою)

9.

БУШУЄВ

Сергій Генріхович

провідний спеціаліст Інституту морської біології НАН України (за згодою)

10.

ДЕМЧЕНКО

Віктор Олексійович

старший науковий співробітник Інституту морської біології НАН України (за згодою)

11.

ЄВТУШЕНКО

Андрій Володимирович

завідуючий лабораторією ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» НААН України (за згодою)

12.

КОВАЛЕНКО

Василь Олександрович

доцент Національного університету біоресурсів і природокористування МОН України (за згодою)

13.

КОМОРІН

Віктор Михайлович

директор НДУ «Український науковий центр екології моря» (УКРНЦЕМ) (за згодою)

14.

КОРОТЕЦЬКИИ

Василь Павлович

голова Федерації роботодавців та підприємців галузі рибного господарства України (за згодою)

15.

ЛИСЕНКО

Валентина Миколаївна

молодший науковий співробітник Інституту зоології ім. І. Шмальгаузена НАН України
(за згодою)

 

НЕЛІПА

Андрій Володимирович

Президент ВГО «Громада Рибалок України»

16.

ОВЕЧКО

Сергій Вікторович

директор Херсонської гідробіологічної станції НАН України (за згодою)

17.

ПЕРНИКОЗА

Галина Андріївна

головній спеціаліст Державної екологічної інспекції України (за згодою)

18.

СИДОРЕНКО

Олена Володимирівна 

професор, викладач Київського національного торгово-економічного університету (за згодою)

19.

СКАРЛАТ

Віктор Петрович

голова Громадської спілки «Міжрегіональний союз рибогосподарських об’єднань та підприємств «Південьрибцентр» (за згодою)

20.

РУДЬ

Юрій  Петрович

завідуючий лабораторією біотехнологій у рибництві Інституту рибного господарства НААН України (за згодою)

21.

ХАРЧЕНКО

Віталій Олександрович 

заступник директора з наукової роботи Інституту зоології ім. І. Шмальгаузена НАН України
(за згодою)

22.

ЩЕРБАК

Володимир Іванович

провідний науковий співробітник Інституту гідробіології НАН України (за згодою)

23.

ЯЦЮК

Михайло Васильович         

заступник директора з наукової роботи  Інституту водних проблем і меліорації
НААН України (за згодою)