Повідомлення

Перейти до розділу
17 червня 12:48
Порядок денний засідання Комітету на 22.06.2022 докладніше
02 червня 16:58
Порядок денний засідання Комітету на 08.06.2022 докладніше
01 червня 10:58
Засідання Комітету перенесено докладніше
26 травня 16:32
Порядок денний засідання Комітету на 02.06.2022 докладніше
24 травня 16:56
Порядок денний засідання Комітету на 26.05.2022 докладніше
12 травня 11:10
Порядок денний засідання Комітету на 18.05.2022 докладніше
22 жовтня 2021, 15:35

Робоча група щодо доцільності напрацювання законопроекту про збирання, заготівлю та утилізацію зношених шин

Робоча група щодо доцільності напрацювання законопроекту про збирання, заготівлю та утилізацію зношених шин


Створена відповідно до Протоколу № 88 від 30 червня 2021 року

(рішення № 88/14).

 

Голова робочої групи – народний депутат України, голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Кривошеєв І.С.

Голові робочої групи надано право сформувати її склад.

 

Склад робочої групи щодо доцільності напрацювання законопроекту про збирання, заготівлю та утилізацію зношених шин

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада, організація

1.    

КРИВОШЕЄВ

Ігор Сергійович

голова робочої групи, народний депутат України, Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету з питань екологічної політики та природокористування

2.    

БОНДАРЕНКО

Олег Володимирович

народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування

3.    

КРИВОРУЧКІНА

Олена Володимирівна

народний депутат України, заступник голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

4.    

МАРІКОВСЬКИЙ

Олександр Валерійович

народний депутат України, заступник голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування

5.    

ВАСИЛЕНКО

Леся Володимирівна

народний депутат України, голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету з питань екологічної політики та природокористування

6.    

ПРОЩУК

Едуард Петрович

народний депутат України, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету з питань екологічної політики та природокористування

7.    

НЕСТЕРЕНКО

Кирилл Олександрович

народний депутат України, голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету з питань екологічної політики та природокористування

8.    

ОВЧИННИКОВА

Юлія Юріївна

народний депутат України, голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду Комітету з питань екологічної політики та природокористування

9.    

ГОРБЕНКО

Руслан Олександрович

народний депутат України, заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

10.    

КОЛТИК

Олена Тарасівна

директор департаменту з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів

11.    

КУЧЕРЯВА

Зореслава Іванівна

помічник-консультант народного депутата України Кривошеєва І.С.

12.    

ТУРИК

Микола Володимирович

помічник-консультант народного депутата України Прощука Е.П.

13.    

ВОЛКОВ

Сергій Степанович

голова правління ГО «Друге життя»

14.    

ЄРІСОВА

Алла Олексіївна

перший заступник генерального директора Всеукраїнської асоціації «Укрвторма»

15.    

КОСОУРОВ

Кирило Володимирович

голова правління Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами

16.    

ЛИННИК

Володимир Олександрович

представник ТОВ «Інститут нанобіотехнологій»

17.    

ГРИШЕЧКІН

Володимир Вікторович

представник ТОВ «Науково-технічний центр Союзу хіміків України»

18.    

МАЦЕНКО

Владислав Ігорович

представник ТОВ «Інтергума-2000»

19.    

ЖАРКОВА

Оксана Анатоліївна

менеджер зі зв’язків з органами державної влади та технічного регулювання ТОВ «МІШЛЄН УКРАЇНА»

20.     

ДОЛГОПЯТОВ

Віталій Володимирович

Менеджер зі збуту ТОВ «Ханкук Тайр Україна»

21.     

ПУСЬКОВ

Павло Михайлович

Заступник директора з продажу ТОВ «Прімеорі»

22.     

ШЛЯНЧАК

Сергій Миколайович

Директор ТОВ "Екоресурс-Центр"

23.     

БОНДАРЕНКО

Ігор Сергійович

Гендиректор ТОВ «Автоспецсервіс»

24.     

МІЛАНЧУК

Сергій Миколайович

Начальник служби охорони навколишнього середовища ТОВ "Ресайклінг ЮА"

25.     

ЗДОРОВЕЦЬ

Анатолій Анатолійович

Директор ТОВ «А-ПАУЕР»