Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітає Всеукраїнську екологічну лігу з 20-річчям утворення.
Обласні організації Ліги діють в усіх регіонах України та об'єднують понад шістнадцять тисяч членів у 240 міських, районних та селищних осередках.
Діяльність "Всеукраїнської екологічної ліги" спрямована на покращення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного менталітету, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.
Експерти Ліги надавали свої пропозиції при підготовці в Комітеті низки проектів законів України.
Також постійно проводяться громадські слухання в регіонах України. Започаткований і щорічно проводиться Національний форум "Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології".
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

22 червня 2026 16:12
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20