
Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітає вас з ювілеєм - 100-річчям Геологічної служби України !
Історія освоєння природних багатств нашої Вітчизни карбувалася самовідданою працею багатьох поколінь подвижників особливої вдачі, характеру і складу душі, людей, які, відкриваючи й підкорюючи незвідане, відкривали нові суспільні можливості, змінювали звичні умови буття, закладали основи подальшого розвитку.
Особлива важливість праці першовідкривачів і розвідників надр, її стратегічна значимість визначаються вирішальним внеском у створення мінерально-сировинної бази задля сталого розвитку вітчизняної економіки, всебічного зміцнення промислового потенціалу країни, розширення ресурсної безпеки та підвищення добробуту наших громадян.
Досягнення і здобутки геологічної галузі, високий професіоналізм і сумлінна праця наших геологів у поєднанні з використанням сучасних наукових досягнень і надалі будуть запорукою нарощування мінерально-сировинної бази України, зміцнення авторитету і розквіту Української держави.
Бажаємо працівникам геологічної галузі міцного здоров'я, миру, добробуту і щастя, натхнення, успіхів у вашій роботі та нових здобутків !
З повагою
Перший заступник
Голови Комітету А.Б.Дирів
Ще за розділом
“Новини”
22 червня 2026 16:12
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20