
О першій годині ночі, у символічний час трагічного вибуху, представники Комітету долучилися до поминального молебну за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи у храмовому комплексі Архангела Михаїла та всіх небесних сил безплотних.
Вранці, о 10:00, представники Комітету також вшанували ліквідаторів та постраждалих під час церемонії покладання квітів до пам'ятного знака "Воїнам Чорнобиля" та меморіального кургану "Героям Чорнобиля" на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи на проспекті Миру, 16 у місті Києві.


Ще за розділом
“Новини”
22 червня 2026 16:12
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20