Працівникам гідрометеорологічної служби


Шановні гідрометеорологи!

    Від імені Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби!
    Жодного дня не проходить без використання такої важливої інформації як гідрометеорологічна. Ваша повсякденна праця дає змогу зберегти життя людей і запобігти збиткам від небезпечних погодних явищ.
У день професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень в ім’я Батьківщини. Нехай у ваших родинах завжди буде мир, добробут, спокій та благополуччя.


Перший заступник
Голови Комітету                                  
А. Дирів
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

22 червня 2026 16:12
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20