
До Диріва А.Б. звернулися жителі Сумської, Чернігівської областей та м. Києва: учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пенсіонери, особи з інвалідністю внаслідок війни. У своїх зверненнях відвідувачі порушували питання поліпшення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (пенсійного забезпечення, отримання безкоштовних ліків, забезпечення санаторно-курортними путівками, виконання судових рішень), екології та природних ресурсів, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, діяльності Верховної Ради, Президента України та Кабінету Міністрів.
За наслідками розгляду звернень Комітет, відповідно до предметів відання, проведе ретельну роботу з метою оцінки ситуації, пошуку шляхів розв'язання та надання максимально можливої практичної допомоги у кожному випадку.
Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20
7 травня 2026 року відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування
07 травня 2026 12:00