О першій годині ночі, у символічний час трагічного вибуху, представники Комітету взяли участь у поминальному молебні за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи у храмовому комплексі Архангела Михаїла та всіх небесних сил безплотних.

Нині ми схиляємо чоло перед усіма, хто ціною героїчних зусиль закрив собою світ від смерті.

Дякуємо вам, ліквідатори.
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20
07 травня 2026 12:00