

Крім того, члени Комітету та Громадська рада висловили одностайну позицію щодо некоректності назви новоутвореного міністерства, а саме, якщо Міненерговугілля приєднується до Мінприроди, яке забезпечує реалізацію екологічної політики на міжсекторальному (галузевому) і міжрегіональному рівні, то назва має бути Міністерство захисту довкілля та енергетики. Це логічно та має суттєве значення. З цього приводу аналогічні коментарі отримані і від міжнародних організацій.

У своєму виступі очільник Комітету зауважив, що діяльність Держекоінспекції підлягає аудиту, перегляду та докорінній зміні штату. У зв’язку з цим Комітет звернеться до новопризначеного Уряду щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України стосовно ліквідації ДЕІ. Також Олег Бондаренко висловив сподівання, що найближчим часом буде розроблена база для діяльності нового дієвого природоохоронного органу.
Представники Комітету та члени Громадської ради Мінприроди дійшли згоди щодо необхідності подальшої плідної співпраці Комітету з громадськістю та громадськими організаціями природоохоронного спрямування.
Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20
7 травня 2026 року відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування
07 травня 2026 12:00