
Під час зустрічі були обговорені плани роботи Комітету та пріоритетні законопроекти, зокрема проект закону щодо врегулювання питань видобутку бурштину та пакет законів щодо врегулювання поводження з побутовими відходами у рамках Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року. Також обговорили основні напрями та принципи реформування Державної екологічної інспекції з метою посилення її ролі в збереженні навколишнього природного середовища. Одним із питанням зустрічі були перспективи прийняття нового Кодексу про надра.
Наприкінці зустрічі бізнес-спільнота подякувала Голові Комітету Олегу Бондаренку за ознайомлення із запланованими змінами законодавства у сфері екологічної політики та природокористування і висловила свої сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:07
11 червня 2026 12:00
11 червня 2026 11:32
05 червня 2026 11:11
29 травня 2026 18:25
20 травня 2026 17:15
18 травня 2026 12:41
15 травня 2026 16:04
07 травня 2026 17:20
7 травня 2026 року відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування
07 травня 2026 12:00