Повідомлення

Перейти до розділу
06 грудня 16:50
13.12.2019 - виїзне засідання Комітету на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» на тему: «Проблемні питання в лісовій галузі та їх законодавче врегулювання» посилання...
06 грудня 16:41
11.12.2019, 11:00 - Круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні» (вул. Грушевського, 18/2, к. 12) + МАТЕРІАЛИ (QR-код) посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

22 листопада 2019, 18:59

Відеозвіт з прес-конференції щодо ухваленого Верховною Радою та підписаного Президентом Закону України № 249-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат»

 26 листопада 2019 р. в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» Голова Комітету з питань екологічної політики О. Бондаренко разом з Головою підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Ю. Овчинниковою, народним депутатом України О. Матусевичем, діячами наукової спільноти та громадськістю провели прес-конференцію щодо ухваленого Верховною Радою України та підписаного Президентом України Закону України № 249-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат».
Під час заходу учасники популярно роз'яснили суть запроваджуваних змін та обґрунтували для суспільства доцільність та корисність даного Закону.