Повідомлення

Перейти до розділу
06 грудня 16:50
13.12.2019 - виїзне засідання Комітету на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» на тему: «Проблемні питання в лісовій галузі та їх законодавче врегулювання» посилання...
06 грудня 16:41
11.12.2019, 11:00 - Круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні» (вул. Грушевського, 18/2, к. 12) + МАТЕРІАЛИ (QR-код) посилання...
13 листопада 18:00
Робочі групи Комітету посилання...
30 серпня 15:08
ГРАФІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

25 листопада 2019, 08:52

Засідання Комітету № 15 від 26.11.2019 (+ протокол)

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

__________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн. 306, о 11.00)

26 листопада

*ЧИТАТИ ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ     *СЛУХАТИ АУДІОЗАПИС ЗАСІДАННЯ

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) (р.№2351, н.д. О.Маріковський та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (р.№2370, КМУ).

Проект Закону про українську жестову мову (р.№2340, н.д. І.Борзова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері доступу до інформації щодо вдосконалення їх окремих положень
(р.№2381, н.д О.Василевська-Смаглюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо витрат на виплату і доставку пільгових пенсій (р.№2380, н.д. О.Василевська-Смаглюк).

Інші питання:

Про пропозиції Національної академії наук України та Товариства ветеранів – інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС щодо голови Національної комісії з радіаційного захисту населення України та персонального складу НКРЗУ.

Про проект рішення Комітету, поданий першим заступником голови Комітету – народним депутатом України Івахівим С.П., щодо питання обміління Шацьких озер.

Про лист віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Д.Кулеби стосовно пропозиції Уряду до проекту спільної парламентсько-урядової Дорожньої карти євроінтеграційних законопроектів.

Про лист народного депутата України Овчинникової Ю.Ю. щодо створення робочих груп для опрацювання наступних законопроектів: "Про території Смарагдової мережі"; "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відношення до тварин у розважальній діяльності)" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними)".

Про лист народного депутата України Василенко Л.В. щодо включення до складу підкомітетів та робочих груп.

Питання щодо попереднього розгляду та доцільності включення до порядку денного другої сесії.

Про звернення народного депутата України Костюка Д.С. та звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради щодо екологічного стану басейну річок Хомора та Случ.